Kalendarze2023-11-19T16:48:55+00:00

Kalendarze 2024 to reklama, która promuje Twoją firmę przez cały rok

Mamy listopad, więc to najlepszy czas, żeby zamówić kalendarz dla firmy na 2024 rok. Decydując się teraz, zdążysz rozdać kalendarze swoim klientom lub kontrahentom. Zrób im niespodziankę. Poza miłym gestem zyskasz całoroczną reklamę swojej firmy. Nasze Kalendarze Premium, ze znakomitą grafiką, wykonujemy w perfekcyjny sposób. Dzięki temu wyglądają zachwycająco. Z szerokiej oferty kalendarzy, możesz wybrać kalendarz trójdzielny z wypukłą główką, kalendarz trójdzielny Eko wykonany na certyfikowanym papierze ekologicznym.

Może potrzebujesz praktyczny i poręczny kalendarz, który jest niezastąpionym asysytentem każdego przedstawiciela handlowego – kalendarz książkowy. To tylko wierzchołek góry lodowej z naszych propozycji na 2024 rok. Każdy kalendarz to praktyczne i potrzebne narzędzie. Będzie pomagać ci w organizacji czasu w 2024 roku. Kalendarze od lat niezmiennie cieszą się wielkim powodzeniem. Coraz to nowsze pomysły na jego wykonanie sprawiają, że każda niemal firma będzie mieć swój kalendarz w nadchodzącym 2024 roku.

Kalendarze 2024 to świetna reklama, która będzie pracować przez cały rok!

Kalendarze 2024 z logo – projekt i druk

Projektujemy i wykonujemy piękne kalendarze, które już od wielu lat zachwycają swoim niepowtarzalnym projektem i dokładnym wykonaniem. Drukujemy całą gamę kalendarzy na 2024 rok.

Naszym sztandarowym produktem jest kalendarz trójdzielny zachwycający swoja wypukłą główką i szlachetnym matowym wykończeniem. Może w tym roku chcesz równie piękny kalendarz jednodzielny? Taką propozycję docenisz, gdy zechcesz mieć kalendarz, który zawiesisz niemal w każdym miejscu.

Wykonujemy również kalendarze na podłożu kraftowym, kalendarze ekologiczne, kalendarze spiralowane, kalendarze listwowane plakatowe, kalendarze piramidki, kalendarzyki listkowe, podkłady na biurko z kalendarzem (biuwar) oraz bardzo praktyczne kalendarze książkowe.

 • Kalendarze dla firmy
 • Kalendarz książkowy
 • Kalendarz 2024 projekt druk

ZAPYTAJ O WYCENĘ na kalendarz 2024! ✆ 509605348

SZUKASZ KALENDARZY NA 2024 ROK?

Kalendarze 2024 są dla Ciebie, jeżeli:

 • Chcesz podarować je jako prezent dla klientów lub kontrahentów.
 • Potrzebujesz wzmocnić relacje z klientami.
 • Wiesz, że kalendarze to świetna reklama pracująca przez cały rok.
 • Chcesz wypromować nowy produkt lub usługę firmy.
 • Wiesz, że zarządzanie czasem jest kluczem do sukcesu a kalendarze świetnie w tym pomagają.
 • Kalendarze 2024 z logo to całoroczna reklama firmy.

Jakiego kalendarza potrzebujesz?

Wszystkie kalendarze, które możesz u nas zamówić mają indywidualnie zaprojektowaną grafikę i są świetnie wykonane. Dbamy o każdy szczegół kalendarzy żeby cieszyły oko twoich klientów 365 dni w roku.

IDEALNA REKLAMA I PREZENT
pokaż, że twoja firma jest eko
WYGODA I OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Kalendarze jednodzielne
2024

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Kalendarze książkowe
2024

Kalendarz książkowy to poręczne i praktyczne narzędzie pomagające w planowaniu czasu w 2024 roku.

Kalendarze 2024 z logo firmy specjalne i nowości.

Jeżeli potrzebujesz w 2024 roku kalendarza, który wyróżni się od innych proponujemy wybrać jeden z naszych kalendarzy Premium. Kalendarz z własnym logo to poza świetnym prezentem reklama firmy przez okrągły rok. Może w 2024 roku wybierzesz kalendarz Eko Kraft, który będzie miłą odmianą?

Kalendarze na podłożu kraftowym

Kalendarze na podłożu kraftowym

To świetna odmiana jeżeli chcesz pokazać, że Twoja firma myśli o ekologii lub działa w tej branży.

Kalendarze spiralowane

Kalendarze spiralowane

Dwanaście lub sześć pięknych kart kalendarza przez cały rok będzie zachwycać swoimi kolorami i grafiką.

Kalendarze plakatowe listwowane

Kalendarze plakatowe listwowane

Ponadczasowe kalendarze, które ze względu na swój duży format zawsze przyciągają uwagę. Kolorowe listwy dodadzą mu prestiżu.

Kalendarze biurowe piramidki

Kalendarze biurkowe piramidki

Idealnie sprawdzą się na każdym biurku. Mogą być prezentem dla klientów, którzy będą mieli pod ręką kontakt do twojej firmy.

Planery na biurko (biuwary)

Planery na biurko (biuwar)

Planery na biurko to nie tylko kalendarz ale i nieodzowne narzędzie dla każdego kto ceni sobie dobrą organizację czasu i pracy.

nie znalazłeś kalendarza, którego szukasz? Zadzwoń! ✆ 509605348

KALENDARZE 2024

Dlaczego warto wybrać kalendarze 2024 wykonane przez RedFox?

Indywidualny projekt Twojego kalendarza.

Każdy kalendarz, który u nas zamówisz ma wykonany niepowtarzalny projekt graficzny opracowany wyłącznie dla Twojej firmy. Twój kalendarz będzie olśniewał i zachwycał klientów lub kontrahentów przez cały 2024 rok.

Kalendarze 2024 z wypukłą główką i uszlachetnieniem druku.

Naszym sztandarowym kalendarzem jest kalendarz trójdzielny z wypukłą (kaszerowaną) główką. Dodatkowo główka kalendarza pokryta jest specjalną matową folią, która nadaje dodatkowej szlachetności. Wszystkie nasze kalendarze mają coś wyjątkowego.

Atrakcyjna cena kalendarza.

Olbrzymi wybór kalendarzy i opcji ich wykonania sprawia, że każdy może zamówić u nas swój kalendarz. Kalendarze na 2024 rok drukujemy już od 5 sztuk a ich cena jest naprawdę rewelacyjna. Jeżeli jesteś EKO możesz wybrać, nowość w ofercie RedFox, kalendarz trójdzielny kraft lub kalendarz jednodzielny eko.

jakiego kalendarza potrzebujesz?

Wybrałeś kalendarz na 2024 rok dla siebie?

A może masz jeszcze pytanie?

ZADZWOŃ! ✆ 509605348

RedFox | kalendarze 2024

Zobacz, co otrzymasz, zamawiając kalendarz 2024

Wykonanie kalendarzy to cały złożony proces zwłaszcza jeżeli mówimy o kalendarzach z wypukłą główką i o jakości Premium. Dlatego zobacz co otrzymasz gdy zamówisz ten wyjątkowy kalendarz.

 • Projekt kalendarza, który będzie zachwycał przez cały rok.

 • Możliwość wprowadzania zmian do projektu kalendarza.

 • Kalendarze mają kilka kolorów okienek do wyboru.

 • Czytelne kalendarium ułatwiające korzystanie z kalendarza.

 • Pięknie wykonana wypukła główka kalendarza.

 • Możliwość zamówienia osobnych kopert do kalendarzy.

 • Wybór kolorów kalendarium.

 • Możliwość zamówienia wybranych kalendarzy już od 5 sztuk.

 • Doradztwo specjalisty w zakresie promocji Twojej firmy.

napisz do nas jakiego kalendarza szukasz

Kalendarz 2024

To już kolejny 6 rok jak zamawiam kalendarze w RedFox. Na każdy kolejny kalendarz czekam z przyjemnością. Zawsze mam miłą niespodziankę a kalendarze są piękne!

– Monika P. Kancelaria Prawna i Adwokacka –

kalendarze 2024 z logo

Wiesz, że kalendarz może być słoneczny i księżycowy a rok może trwać 354 dni?

Kalendarze słoneczne opierają się o cykle zmiany pór roku i ruch Ziemi wokół Słońca. Natomiast kalendarze księżycowe opierają się na fazach Księżyca i ma 354 dni! Ale wróćmy do kalendarzy słonecznych ponieważ to na podstawie kalendarza gregoriańskiego tworzymy nasze kalendaria.

Zobacz na co zwrócić uwagę przed zamówieniem kalendarzy.

 • Wybierając wielkość kalendarza pomyśl gdzie twój klient będzie go wieszać.
 • Matowa folia na kalendarzu zmniejsza refleksy świetlne.
 • Wybierz kalendarz z wypukłą główką jeśli chcesz zrobić efekt WOW.
 • Matowe uszlachetnienie to również elegancja i prestiż kalendarza.
 • Jasna grafika kalendarza może być słabo widoczna na ścianie.
 • Okienko do kalendarzy trójdzielnych i jednodzielnych może być w jednym z 5. kolorów. Dobierz je do projektu kalendarza.
 • Jeśli chcesz żeby kalendarz był prezentem, rozważ zamówienie do niego kopert.
 • Pamiętaj, że lakier błyszczący na całej powierzchni kalendarza może odbijać światło, tworząc refleksy świetlne.
zdecydowany na kalendarz na 2024 rok?

Porozmawiaj o swoim kalendarzu już dziś!

ZADZWOŃ! ✆ 509605348 PO CENNIK NA KALENDARZE

Jaki wybrać kalendarz dla firmy na 2024?

Ilość dostępnych kalendarzy może niektórych przyprawić o zawrót głowy. Co roku wydawnictwa i drukarnie proponują nowe wzory kalendarzy. Jak wybrać ten najlepszy, który spodoba się naszym klientom i jednocześnie dobrze spełni swoją funkcję reklamową? Wybierając rodzaj kalendarza, przemyśl w pierwszej kolejności, jaki budżet możesz przeznaczyć druk kalendarzy. Określając wysokość budżetu pamiętaj o kilku rzeczach. Po pierwsze zastanów się ile kalendarzy będziesz potrzebować. Czy będziesz kalendarze rozdawał wyłącznie swoim aktualnym klientom czy może część z nich zostawisz w firmie rozdawani pracownikom lub nowym klientom.

Po drugie pamiętaj, że kalendarz trójdzielny 2024 z wypukłą uszlachetnianą główką będzie na pewno droższy niż kalendarz jednodzielny z płaską główką. Jeżeli chcesz kalendarze wysłać do swoich kluczowych klientów a masz ograniczony budżet wybierz kalendarze jednodzielne o równie dobrej jakości jak trójdzielne. Dzięki temu obdarujesz wszystkich swoich klientów. W kolejnym roku możesz zamówić, bardziej reprezentacyjne, kalendarze trójdzielne z kaszerowaną główką. Wybierając kalendarz weź również pod uwagę wielkość kalendarzy. Część osób wybiera na prezent dla swoich klientów duże kalendarze plakatowe 2024 z kilkunastoma kartami. Takie kalendarze na pewno przyciągną uwagę Twojego klienta ale nie wszyscy z nich będą mieli miejsce w swoich biurach aby powiesić na ścianie kalendarz o wymiarach 70×100 cm. Rozważ kalendarz nieco mniejszy, na przykład w formacie 48×68 cm. Zajmie on mniej powierzchni na ścianie a równie dobrze będzie reklamować Twoją firmę. Kalendarzem, który będzie wymagał zaangażowania najmniejszego budżetu jest kalendarz kieszonkowy 2024. Kalendarz kieszonkowy zwany również listkowym ma rozmiar zbliżony do karty kredytowej.

Kalendarz z logo firmy na 2024 rok

Kalendarz nie musi być tylko ładny. Wybierz na 2024 rok kalendarz praktyczny

Kalendarz firmowy ma wiele funkcji. Najważniejszą z nich jest funkcja reklamowa, która ma przez cały rok promować Twoją firmę. Jednak należy pamiętać, że kalendarz będzie chętniej wieszany, przez Twoich klientów, gdy będzie również praktyczny. Co powinien mieć kalendarz żeby był uznany za praktyczny? W dobie wszechobecnego występowania różnych aplikacji, na telefon lub inne urządzenie mobilne, kalendarz może wydawać się nieco passe.

Okazuje się jednak, że kalendarze są wciąż bardzo chętnie zamawiane i wieszane w biurach czy instytucjach. Kluczem do ich sukcesu jest ich niezastąpione i widoczne z daleka kalendarium. Duże, czytelne kalendarium jest świetnym narzędziem służącym do planowania czasu i wydarzeń, również firmowych. Szybki rzut oka na kalendarz i już wiesz, że dzisiaj masz ważne spotkanie. Dodatkowym atutem kalendarzy to informacje o imieninach, dniach wolnych od pracy czy świąt. Bardzo praktycznym kalendarzem jest kalendarz trójdzielny. Ma on potrójne kalendarium przedstawiające miesiąc, który już się skończył, miesiąc aktualny oraz kolejny. Taki układ ułatwia na przykład zaplanowanie wydarzeń w kolejnym miesiącu. Większość kalendarzy trójdzielnych posiada przesuwane okienko, które wskazuje aktualny dzień.

Kalendarz 2024 projekt druk

Kalendarz z logo firmy reklamą przez 365 dni w roku

Kalendarze przede wszystkim kojarzą się z pięknymi widokami i wspaniałą grafiką. Jednak jeżeli kalendarz zamawia firma to powinna pamiętać, że kalendarz to również świetna reklama. O czym należy pamiętać żeby kalendarz poza walorami graficznymi był reklamą firmy? Grafika kalendarza firmowego powinna być na tyle ciekawa żeby z jednej strony nawiązywała do firmy a z drugiej nie była jedynie jedynie kolejną reklamą pokazującą produkty. Trzeba pamiętać, że kalendarz będzie oglądany przez Twojego klienta lub kontrahenta przez większość dni w roku.

Grafika kalendarza powinna być na tyle ciekawa żeby codziennie z przyjemnością oglądało się go i chętnie wracało do niego wzrokiem. I nie musi to być koniecznie grafika z ładnym widokiem. Takie kalendarze można zobaczyć wszędzie. Dobre studio graficzne zaproponuje projekt, który połączy świetną koncepcyjną grafikę z reklamą Twojej firmy. Większość kalendarzy posiada miejsca na, których można zamieścić hasła reklamowe lub slogany. Dla przykładu kalendarz trójdzielny ma tych miejsc aż trzy. Na ostatnim, znajdującym się na samym dole plecków kalendarza, można zaplanować umieszczenie stopki adresowej firmy. W projekcie kalendarza dobrze jest pamiętać o logo firmy. Jeżeli firma nie posiada swojego logo, wykonanie kalendarzy jest dobrym momentem żeby zamówić również nowe logo. Wprowadzenie nowego logo z nowym kalendarzem i nowym rokiem może być dobrym momentem do pokazania klientom i kontrahentom, że firma się rozwija. Zobacz kilka najważniejszych praktycznych wskazówek dotyczących zamawiania logo dla firmy.

A może kalendarz Eko kraft 2024? Pokaż, że firma jest eco friendly

Coraz więcej firm działa w branżach związanych z ekologią, nowoczesnymi technikami ogrzewania oraz odnawialnymi źródłami energii. Chcąc pokazać swoim klientom, że firma podąża właśnie za tymi trendami dobrym pomysłem jest zamówienie kalendarzy eko. Przykładem może być kalendarz trójdzielny ekologiczny. Kalendarz ten wykonany jest ze specjalnego kartonu Kraftliner, który świetnie sprawdza się jako eko produkt. Kalendarze ekologiczne przyciągają uwagę ponieważ z jednej strony są nowością a z drugiej ich minimalistyczna forma i projekt mogą być wspaniałą minimalistyczną formą reklamy firmy.

Kalendarze na 2024 rok z logo

Kalendarz firmowy ze zdjęciem produktów

Większość kalendarzy przedstawia podobne schematy grafik. Najczęściej są to zwierzęta lub ładne krajobrazy. Dobrym pomysłem jest połączenie ładnego widoku lub zdjęcia z reklamą firmy. Jeżeli jednak Twoja firma produkuje lub sprzedaje konkretne wyroby można rozważyć kalendarz ze zdjęciem lub kompozycją produktów. Kalendarz może przedstawiać nowy produkt wchodzący od nowego 2024 roku na rynek lub po prostu towar, który chcesz wypromować.

W takim projekcie przedstawiającym towar kluczowe jest zdjęcie produktu. Produkt, który będziemy chcieli pokazać na kalendarzu musi być przedstawiony w taki sposób żeby zachęcał do jego oglądania przez cały rok. Jest kilka sposobów na przedstawienie nawet pojedynczego produktu w ciekawy nietuzinkowy sposób. jednym z nich jest pokazanie go z innym przedmiotem, który będzie dla niego drugim planem. Przedmioty te uzupełnią się i stworzą kompletną kompozycję.

porady ekspertów

Najnowsze artykuły z cyklu: Porady Eksperta

 • Zobacz, jakie jest 5 najważniejszych przesłanek do tego, żeby firma zdecydowała się zamówić nowe logo.

Jeżeli szukasz sposobu, aby podkreślić nową erę w rozwoju Twojej firmy może ci w tym pomóc nowe logo. Wprowadzenie nowego logo jest jednym z ...

REDFOX AGENCJA REKLAMOWA

RedFox. Tworzymy z myślą o sukcesie Twojej marki.

 • Świetne projekty graficzne

 • Kompleksowa obsługa, w tym druk
 • Doradztwo na każdym etapie prac
 • Dogodne terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Życzliwość i miły kontakt
DOBRA AGENCJA REKLAMOWA Z LUBLINA

Wybierz produkt dla siebie

PROJEKTOWANIE LOGO

Projekt logo

Projekt logotypu

Rewitalizacja logo

Księga Znaku

Znak logo / sygnet

Odtworzenie logo

Logo według branży

Znak graficzny do logo

Logo wektorowe

Narysowanie logo

Medale, oznaczenia

Identyfikacja wizualna

Opracowanie katalogu

Projekt folderu

Opracowanie ulotki

Projekt wizytówki

Papier firmowy

Projekt kalendarza

Grafika teczki ofertowej

Projekt plakatu

Opracowanie naklejki

Projekt vouchera

Grafika opakowania

Firmowa strona www

Strona Landing page

Portal internetowy

Blog firmowy

Strona z CMS

Aktualizacja stron

Domeny rejestracja

Bezpieczny Hosting

Projekt layoutu strony

Grafika na strony www

Opieka nad stroną

Pozycjonowanie stron

Google moja firma

Strona Facebook

Papier firmowy

Teczki ofertowe

Druki samokopiujące

Plakaty

Notesy klejone

Koperty

Naklejki

Reklama internetowa

Strona Facebook, posty

Grafika do social media

Baner do remarketingu

Stopka e-mail

Grafika newslettera

Katalog, cennik, oferta PDF

Baner internetowy, slider

Prezentacja Power Point

MARKETING

Nazwa dla firmy, naming

Branding / rebranding

Nazwa dla marki

Hasło reklamowe

Copywriting

Teksty na www

Audyt wizerunku firmy

Brand hero marki

Domena dla firmy

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Projekt billboardu

Baner reklamowy

Roll Up, X-Baner

Grafika dla sklepów

Grafika szyldu

Tabliczki grawerowane

Stojaki z plexi

Tablice reklamowe

City light

UPOMINKI REKLAMOWE

Kubki z logo

Długopisy z logo

Koszulki z nadrukiem

Clipboardy drewniane

Medale, znaczki, pinsy

Ołówki drewniane z logo

Kalendarze książkowe

Produkty reklamowe EKO

Przejdź do góry