Projekt logo2024-03-03T00:15:25+00:00

Wykonamy projekt logo, którym się zachwycisz.

Posiadanie przez firmę dobrze wykonanego i rozpoznawalnego projektu logo jest dziś niezbędne do osiągnięcia sukcesu. W pierwszym kontakcie z firmą klient ocenia jej zewnętrzny wizerunek. Logo jest sercem tego wizerunku. Wyznacza kierunek dla identyfikacji wizualnej firmy i świadczy o jej dążeniu do perfekcji. Świetny projekt logo nie jest już tylko domeną dużych firm. Również małe, lokalne firmy i rodzinne biznesy wkraczają w ten trend. To dobry czas, żeby twoja firma pokazała się klientom z najlepszej strony. Zacznij od logo!

Wyjątkowy projekt logo dla Twojej firmy!

– Minimalistyczne projekty logo –

Przygotowaliśmy ofertę na projekt logo, z której skorzysta zarówno mała, jednoosobowa firma jak i duże przedsiębiorstwo. Oferta podzielona jest na kilka pakietów dostosowanych do potrzeb i budżetu każdej firmy. Wśród naszych pakietów projektu logo na pewno znajdź odpowiedni i dla siebie!

Projekt logo który zachwyca.

zapytaj o wycenę logo ✆ 509605348

projekt logo firmowego

Dlaczego warto wybrać nasz projekt logo?

Tylko oryginalny projekt logo

Naszym celem jest wykonanie dla Ciebie takiego projektu logo, które od pierwszej chwili, gdy je zobaczysz, zdobędzie Twoje serce. Jak to zrobimy? Z całą pewnością nad Twoim logo będzie pracować kilku specjalistów – rysownik, senior graphic designer oraz specjalista od wizerunku marki. To gwarancja, że powstanie kolejne świetne i niepowtarzalne logo – bezsprzecznie logo z pomysłem. To będzie Twoje logo.

Logo na własność

Projekt logo jest inwestycją w firmę dlatego przekazujemy Ci do niego majątkowe prawa autorskie. Będziesz nowym właścicielem świetnego logo, podczas gdy Twoja firma zyska na prestiżu. Niewątpliwie wzrośnie również jej wartość! A wszystko to otrzymasz w formie przejrzystej umowy ponieważ chcemy byś otrzymał logo kompletne! Logo w takiej formie będziesz mógł oczywiście wykorzystywać na dowolnych polach eksploatacji.

Atrakcyjna cena projektu logo

Wiemy, że każda firma dysponuje innym budżetem, dlatego przygotowaliśmy kilka Pakietów projektu logo. Niezależnie czy prowadzisz małą jednoosobową działalność, sklep internetowy, sieć restauracji, czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem, niewątpliwie znajdziesz ofertę dla siebie. Podstawą każdego Pakietu są projekty logo, chociaż niektóre z nich są rozbudowane o inne elementy. Możesz otrzymać również dodatkowe atrakcyjne projekty graficzne, które stworzą wizerunek firmy!

chcę otrzymać ofertę na projekt logo

Wykonaliśmy projekty logo

Do każdego projektu logo podchodzimy indywidualnie, dlatego otrzymasz od nas świetne logo. Każde logo wykonane jest z pomysłem i dopracowane do najmniejszego szczegółu podobnie do każdego innego naszego projektu. Prawda, że takiego projektu logo oczekujesz?

logo firmowe – co otrzymasz

Zobacz, co otrzymasz zamawiając projekt logo. Istotnie, dajemy więcej!

Projekt logo to przede wszystkim olbrzymi proces, na który składają się pomysły i twórcze myślenie wielu osób. Już od samego początku pracy nad projektem logo otrzymujesz od nas naszą pełną uwagę. W związku z tym, nim rozpoczniemy właściwe prace projektowe, porozmawiamy o logo. Będziemy chcieli poznać bliżej Twoją firmę i jej klientów, ponieważ zależy nam na tym by logo było idealne. Poprosimy Cię z pewnością o wypełnienie krótkiego Briefu (ankiety). Ankieta dotyczy między innymi Twoich oczekiwań wobec nowego logo. Terminowość jest dla nas ważna, dlatego projekt logo wykonamy w ustalonym czasie. Otrzymasz również nietuzinkową prezentację, która naprawdę miło Cię zaskoczy. Na koniec prac nad projektem logotypu przekażemy Ci Autorskie prawa majątkowe żebyś był w 100% jego właścicielem. Otrzymasz również niezbędny komplet plików, przede wszystkim tych do zastosowań internetowych, druku i grawerowania to jeszcze nie wszystko!

Razem z logo otrzymujesz:

 • Otrzymasz niesamowity projekt wykonany z pomysłem, który z pewnością Cię zachwyci.

 • Damy Ci możliwość wprowadzania zmian do projektu chociaż 99% naszych logo wybieranych jest podczas pierwszej prezentacji.

 • Zobaczysz rozbudowana prezentację nowych projektów logo w elektronicznej wersji, która otrzymasz na e-mail.

 • Będziesz miał możliwość zamówienia dodatkowych projektów graficznych (w zależności od wybranego Pakietu).

 • Na koniec prac nad projektem logo otrzymasz profesjonalny komplet plików z logo do szerokiej gamy zastosowań.

 • W związku z zamówieniem projektu logo otrzymujesz od nas dodatkowy rabat na pozostałe nasze produkty.

 • Otrzymasz indywidualną opiekę projektanta, który przez cały czas prac nad projektem logo będzie mógł Ci odpowiadać na pytania.

dowiedz się więcej pisząc do nas

Otrzymałam przepiękne logo dla mojej restauracji. Z całego serca dziękuję za logo, za cierpliwość w odpowiadaniu na moje maile i za całą okazaną pomoc.

– Kamila P. Restauracja Elmo –

Odpowiadamy na Wasze pytania o logo

Oferta naszego Studia na wykonanie projektu logo podzielona jest na cztery pakiety. Podstawą każdego pakietu jest projekt logo w kilku wersjach. Wybierając, na przykład, pakiet podstawowy otrzymasz trzy propozycje logo. Poza propozycjami logo, niezależnie od wybranego pakietu, otrzymasz  również komplet niezbędnych plików z wybranym znakiem firmy. Przekażemy Ci też, w formie umowy, autorskie prawa majątkowe do logo. Cena całego pakietu podstawowego logo, z  przekazaniem autorskich praw majątkowych, wynosi 960 zł netto (+ VAT). Co pewien czas na pakiety logo mamy promocje, z których warto skorzystać. Jeżeli potrzebujesz projektu logo napisz lub zadzwoń (tel. 509 605 348) i sprawdź czy, na któryś z pakietów logo mamy promocję. Warto pytać!

Na początku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na adres e-mail prześlemy aktualną ofertę na zaprojektowanie logo dla firmy. Po otrzymaniu oferty na projekt logo proszę wybrać Pakiet, który jest najbardziej odpowiedni dla firmy. Każda firma ma inny budżet zaplanowany na zaprojektowanie logo, dlatego nasze Pakiety są tak zróżnicowane żeby mogła z nich skorzystać każda firma. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego Pakietu prześlemy wzór umowy na wykonanie projektu logo. Opłacenie zaliczki będzie dla nas sygnałem do rozpoczęcia właściwych prac nad projektem logo.

Wszystkie nasze projekty logo wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta. Oznacza to, że nie korzystamy z gotowych znaków, rysunków czy symboli. Nasi rysownicy i projektanci opracowują je własnoręcznie na podstawie wcześniej wykonanych szkiców i rysunków. To dlatego projekty logo wykonane przez nasze Studio RedFox wyróżniają się. Są doceniane za bardzo dobry pomysł, drobiazgowe dopracowanie szczegółów i świetne wyczucie tematu. Tak duża praca wymaga poświęcenia jej odpowiedniego czasu. Zamawiając projekt logo prezentację projektów otrzymasz od nas szóstego dnia.

Pełną ofertę na projekt logo z aktualnym cennikiem wysyłamy na adres e-mail. Wystarczy napisać do nas i krótko opisać czym zajmuje się firma, dla której potrzebne jest cennik zaprojektowania logo.

Ilość projektów logo jakie przedstawimy w prezentacji uzależniona jest od wybranego Pakietu logo. Wybierając, na przykład, nasz pakiet podstawowy „Na Start” przedstawimy Ci trzy indywidualne kreacje logo. Będą to trzy różne koncepcje logo wykonane przez naszych projektantów. Jest to optymalna ilość projektów logo. Projekty logo wykonane przez nasze Studio RedFox są szyte na miarę i dopracowane do najmniejszych szczegółów. Dlatego, przedstawiając wspomniane trzy propozycje, klient ma i tak często problem z wyborem, ponieważ trzy lub dwie propozycje są liderami. Jeżeli potrzebujesz więcej projektów logo do zaprezentowania skontaktuj się z nami i wybierz Pakiet logo rozszerzony.

Projekty graficzne, w tym projektowanie logo firmy, objęte są w Polsce, 23% stawką podatku VAT.

Tak, opracujemy dla firmy zajmującej się produkcją. Takie projekty logo wymagają większej ilości informacji jakie potrzebujemy zebrać od klienta. Uzależnione jest to przede wszystkim od wielkości asortymentu i jego ewentualnego podziału na grupy. Żeby logo firmy produkcyjnej było twarzą całego przedsiębiorstwa musi objąć go w całości. Firmy produkcyjne bardzo często mają długą historię również związaną z miejscem gdzie przedsiębiorstwo się znajduje. Z doświadczenia wiemy, że  posiadają już również logo, które zostało zaprojektowane kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu. Logo takie, choć nie wygląda najlepiej, jest kojarzone z firmą. Dlatego projektując logo firmie produkcyjnej trzeba wszystko to zebrać w jedną całość i przedstawić na nowo w formie nowoczesnego i współczesnego logo.

To pytanie w pierwszej chwili nieco nas zaskoczyło. Ale tylko w pierwszej chwili, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że niewiele osób wie czy w agencjach reklamowych można zamówić logo i kto je ewentualnie tam projektuje. Jeżeli w agencji reklamowej, podobnie jak w naszej RedFox, wydzielony jest osobny dział graficzny – studio graficzne – to jej projektanci mogą opracować logo. Oczywiście uzależnione jest to od specyfiki agencji reklamowej i samego działu graficznego. Nie każdy grafik czy projektant jest w stanie zaprojektować naprawdę dobre logo. Wynika to z faktu, że graficy mogą się specjalizować np. w projektach 3D, składem książek lub ilustracjami. Podobnie jest w drukarniach, które zatrudniają grafików. Grafik taki może zajmować się w takiej firmie zarówno projektowaniem graficznym jak, przygotowywaniem prac do druku czy składem książek. Najczęściej nie ma on czasu na kilkudniowe zajęcie się projektem logo. Dlatego do zaprojektowania logo powinno się wybrać sprawdzone studio graficzne, które specjalizuje się w tworzeniu logo i logotypów. Dobrą praktyką jest, przed zamówieniem logo, obejrzeć portfolio wykonanych prac i porozmawiać z projektantem.

Tak, a precyzując temat to na wykonane projekty logo przekazujemy autorskie prawa majątkowe. Oznacza to, że osoba lub firma zamawiająca u nas logo stanie się jego właścicielem. Między innymi będzie mogła wykorzystywać logo do różnych działań prowadzonych przez firmę oraz sprzedać lub przekazać majątkowe prawa autorskie logo. Przekazanie autorskich praw majątkowych do logo umożliwia jego właścicielowi posługiwanie się nim na różnych polach eksploatacji. Przykładowym polem eksploatacji jest druk logo na różnym podłożu. Autorskie prawa majątkowe do logo przekazujemy w naszym Studio RedFox w formie umowy.

Logotyp jest znakiem rozpoznawczym firmy złożonym z samych liter lub cyfr. Logotyp nie zawiera znaku graficznego (sygnetu) jak logo. Logotyp zazwyczaj jest dużo prostszy graficznie niż logo. Kolorystyka logotypu to najczęściej barwa czarna na białym lub jasnym tle. Dobrym przykładem logotypów są znane marki firm odzieżowych. W odróżnieniu od logotypu, logo składa się ze znaku graficznego, nazwy firmy lub marki (logotypu) oraz często z tzw. tagline. Tagline to miejsce, w którym umieszcza się slogan, hasło lub datę powstania firmy. W logo znak graficzny może być umieszczony nad logo, z jego prawej lub z lewej strony.

Tworzenie logo dla firm jest bardzo przyjemnym zajęciem. Jednak, żeby w tym małym znaku graficznym, jakim jest logo, zawrzeć ciekawy pomysł, całą historię firmy, jej cele i to wszystko ubrać w niepowtarzalną grafikę, potrzebne jest doświadczenie i warsztat. Projektanci Studia RedFox mają już kilkunastoletnie doświadczenie graficzne przy projektowaniu logo, a i tak codziennie wnoszą do swojego warsztatu nowe doświadczenia. Poza doświadczeniem bardzo pomaga rozbudowana wyobraźnia i pewien dystans do świata, trendów, mody oraz reklamy. Doświadczenie można zdobyć samemu lub pracując w studio graficznym przy projektowaniu logo i marek. Warsztatu graficznego nabiera się z czasem. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby każdy, kto ma wyobraźnię, talent twórczy, lubi rysować i posiada duże pokłady zapału do pracy, zajął się projektowaniem logo. Nie jest to praca łatwa. Żeby się jej nauczyć potrzeba czasu i ciągłej pracy nad warsztatem. Nagrodą za wysiłek jest satysfakcja z każdego zaprojektowanego logo, o którym klienci z dumą później mówią „to moje śliczne logo”.

Każdy, kto profesjonalnie zajmuje się tworzeniem logo dla firm powinien mieć świadomość, że jego praca musi być na tyle indywidualna żeby nie była uznana za plagiat. Dlatego dobrze zaprojektowane logo musi być w 100% projektem autorskim. W Studio RedFox nie korzystamy z gotowych elementów graficznych, a rysunki do logo wykonywane są przez naszych ilustratorów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze projekty logo są od początku do końca grafikami autorskimi.

Wszyscy projektanci Studia RedFox to minimaliści, którzy w grafice pokazują tylko to co najważniejsze. Minimalizm, w sztuce, rozwinął się w latach 60 ubiegłego wieku i aktualnie przechodzi swoisty renesans. To dobrze. Rzeczy proste, podobnie jak proste grafiki są piękne. Widać w nich przede wszystkim kształt i pomysł. Kolor staje się zbędny pozostawiając wszystko w podstawowej czerni. W to wszystko wpisują się logotypy i często logo. Choć te pierwsze mają większe pole do popisu z uwagi na zdefiniowaną prostotę pozbawioną znaku graficznego. Ale i logo ze znakiem graficznym przy boku może być piękne i minimalistyczne. Wystarczy dobry pomysł i czysta forma.

Po otrzymaniu akceptacji wybranego logo przystępujemy do przygotowania plików końcowych. Po zakończeniu wszystkich prac nad logo otrzymujesz:

 • Niezbędny komplet plików z nowym logo. Pliki z logo przygotowane są zarówno do zastosowań elektronicznych, internetowych oraz np. druku, grawerowania, wycinania, wyszywania.
 • Autorskie Majątkowe Prawa do logo w formie umowy.
 • Rabat na pozostałe usługi RedFox.
zdecydowany na pierwszy krok?

Porozmawiaj o swoim projekcie logo już dziś!

ZADZWOŃ! TEL. 509 605348

porady ekspertów

Najnowsze artykuły z cyklu: Porady Eksperta

 • Zobacz, jakie jest 5 najważniejszych przesłanek do tego, żeby firma zdecydowała się zamówić nowe logo.

Jeżeli szukasz sposobu, aby podkreślić nową erę w rozwoju Twojej firmy może ci w tym pomóc nowe logo. Wprowadzenie nowego logo jest jednym z ...

REDFOX AGENCJA REKLAMOWA

RedFox. Tworzymy z myślą o sukcesie Twojej marki.

 • Świetne projekty graficzne

 • Kompleksowa obsługa, w tym druk
 • Doradztwo na każdym etapie prac
 • Dogodne terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Życzliwość i miły kontakt
DOBRA AGENCJA REKLAMOWA Z LUBLINA

Wybierz produkt dla siebie

PROJEKTOWANIE LOGO

Projekt logo

Projekt logotypu

Rewitalizacja logo

Księga Znaku

Znak logo / sygnet

Odtworzenie logo

Logo według branży

Znak graficzny do logo

Logo wektorowe

Narysowanie logo

Medale, oznaczenia

STUDIO GRAFICZNE

Identyfikacja wizualna

Opracowanie katalogu

Projekt folderu

Opracowanie ulotki

Projekt wizytówki

Papier firmowy

Projekt kalendarza

Grafika teczki ofertowej

Projekt plakatu

Opracowanie naklejki

Projekt vouchera

Grafika opakowania

Firmowa strona www

Strona Landing page

Portal internetowy

Blog firmowy

Strona z CMS

Aktualizacja stron

Domeny rejestracja

Bezpieczny Hosting

Projekt layoutu strony

Grafika na strony www

Opieka nad stroną

Pozycjonowanie stron

Google moja firma

Strona Facebook

Papier firmowy

Teczki ofertowe

Druki samokopiujące

Plakaty

Notesy klejone

Koperty

Naklejki

Reklama internetowa

Strona Facebook, posty

Grafika do social media

Baner do remarketingu

Stopka e-mail

Grafika newslettera

Katalog, cennik, oferta PDF

Baner internetowy, slider

Prezentacja Power Point

MARKETING

Nazwa dla firmy, naming

Branding / rebranding

Nazwa dla marki

Hasło reklamowe

Copywriting

Teksty na www

Audyt wizerunku firmy

Brand hero marki

Domena dla firmy

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Projekt billboardu

Baner reklamowy

Roll Up, X-Baner

Grafika dla sklepów

Grafika szyldu

Tabliczki grawerowane

Stojaki z plexi

Tablice reklamowe

City light

UPOMINKI REKLAMOWE

Kubki z logo

Długopisy z logo

Koszulki z nadrukiem

Clipboardy drewniane

Medale, znaczki, pinsy

Ołówki drewniane z logo

Kalendarze książkowe

Produkty reklamowe EKO

Przejdź do góry