Projektowanie logo2024-03-13T11:34:58+00:00

Projektowanie logo, czyli mały znak firmy do dużych zadań

Projektowanie logo jest czymś więcej niż narysowaniem grafiki w komputerze! Codziennie spotykasz na swojej drodze niesamowite projekty logo, w których bez problemu rozpoznajesz znane i lubiane marki. Najlepsze i najbardziej rozpoznawalne logo najczęściej mają duże firmy, ale dzięki naszym projektom i Ty możesz stać się właścicielem takiego kultowego i rozpoznawalnego logo.

Zaprojektujemy logo dla Twojej wyjątkowej firmy!

– Zaprojektujemy logo dla Twojej firm –

W projektowaniu logo nasz dział graficzny specjalizuje się już od kilkunastu lat. Wykonane przez nas projekty logo zachwycają pomysłem, kolorystyką oraz dopracowaniem wszystkich szczegółów. Zamawiając u nas projekt logo masz pewność, że otrzymasz wyjątkowe znak rozpoznawczy Twojej firmy.

Niezależnie czy prowadzisz małą firmę, czy reprezentujesz dużą korporację znajdziesz w naszej ofercie projektowania logo idealne i dopasowane do Twojego budżetu rozwiązanie.

 • Logo zaprojektowane dla przedszkola żłobka
 • Logo firmy zajmującej się naturalnymi kosmetykami
 • Logo zaprojektowane dla jubilera, złotnika

zapytaj o wycenę projektu logo

Projektujemy logo
i wszystko co jest z nim związane

Zaprojektowane logo, które od nas otrzymasz z całą pewnością podbije Twoje serce. Ale równie ważne jest to, że zachwyci klientów na tyle żeby zapamiętali Twoją firmę. Od pierwszego dnia nasze logo zacznie dla Ciebie pracować. Wybierz z naszej ofery produkt, którego potrzebujesz.

Projekt logo

Projekt logo

Projekt logo jest twarzą każdej firmy, która chce być zapamiętana przez swoich klientów. Dobry projekt logo może wiele zdziałać dla firmy.

Projekt logotypu

Projekt logotypu

Logotyp jest odmianą logo, w której jego piękno i skuteczność ma źródło w nazwie firmy lub marki ubranej w odpowiednią czcionkę i… pomysł.

Rewitalizacja logo

Rewitalizacja logo

Jeżeli Twoje logo było wykonane wiele lat temu lub widzisz, że należy je odświeżyć, to najwyższy czas na jego rewitalizację. To dla logo i firmy nowy etap życia.

Księga znaku

Księga Znaku

Księga znaku, Księga identyfikacji wizualnej lub Brand book jest niezbędna, gdy chcesz mieć pewność, że Twoje logo zawsze będzie wyglądać tak dobrze jak w momencie swojego powstania.

Znak graficzny, sygnet

Znak graficzny, sygnet marki

Znakomite logo często zawdzięcza swój sukces znakowi graficznemu logo, lub inaczej – sygnetowi logo. To w znaku logo zawarty jest pomysł, który często jest tak świetny, że nie można od logo oderwać wzroku.

Odtworzenie logo

Odtworzenie logo ze zdjęcia

Jeżeli posiadasz logo, ale poza jego wersją bitmapową czyli zdjęciem, nie posiadasz żadnego innego pliku to oznacza, że potrzebujesz odtworzenia logo. Odtworzenie logo to narysowanie jego elementów oraz przygotowanie odpowiednich plików źródłowych.

Logo dla sklepu internetowego

Logo dla sklepu internetowego

Rosnąca ilość sklepów internetowych to jednocześnie wzrost konkurencyjności i szukania nowych sposobów, aby klient zapamiętał i wybrał właśnie ten sklep. Jednym z kluczowych sposobów jest posiadanie dobrego, przyciągającego wzrok logo.

Logo dla małej firmy

Logo dla małej firmy

Już nie tylko duże firmy potrzebują logo, aby wyróżnić się na rynku. W obecnych realiach rynku to właśnie mała firma powinna w pierwszej kolejności zabezpieczyć swój sukces i rozpoznawalność poprzez logo i podstawowy wizerunek.

nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Zadzwoń! ✆ 509 605 348

Więcej informacji na temat projektowania logo

PROJEKTOWANIE LOGO FIRMOWEGO

Dlaczego warto zamówić projekt logo wykonany przez nas?

Projektujemy logo z pomysłem!

Naszym celem jest wykonanie dla Ciebie takiego projektu logo, które od pierwszej chwili, gdy je zobaczysz, zawładnie Twoim sercem. Jak to robimy? Nad Twoim logo będzie pracować kilku specjalistów – rysownik, senior graphic designer oraz specjalista od wizerunku marki. To gwarancja, że powstanie kolejne świetne niepowtarzalne logo z pomysłem. Twoje logo.

Na projekt logo otrzymasz prawa autorskie.

Projekt logo jest inwestycją w firmę i dlatego przekazujemy Ci do niego majątkowe prawa autorskie. Będziesz nowym właścicielem świetnego logo, a Twoja firma zyska na prestiżu i wzrośnie jej wartość. Wszystko to otrzymasz w formie przejrzystej umowy. Logo w takiej formie będziesz mógł wykorzystywać na dowolnych polach eksploatacji.

Atrakcyjna cena logo.

Wiedząc, że każda firma dysponuje innym budżetem przygotowaliśmy kilka Pakietów projektu logo. Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową działalność, sieć restauracji, czy zarządzasz dużą firmą znajdziesz ofertę dla siebie. Podstawą każdego Pakietu są projekty logo, ale możesz otrzymać również dodatkowe projekty graficzne tworzące wizerunek firmy.

chcę otrzymać ofertę ZAPROJEKTOWANIA LOGO

Wykonaliśmy projekty logo

Do każdego projektu logo podchodzimy indywidualnie, co oznacza, że dostaniesz świetne logo wykonane z pomysłem i dopracowane do najmniejszego szczegółu. Takiego logo oczekujesz!

porozmawiaj o logo dla swojej firmy

Potrzebujesz logo? Zadzwoń!

✆ 509605348

PROJEKTOWANIE LOGO – CO OTRZYMASZ

Zobacz, co otrzymasz, zamawiając projekt logo.

Na projekt logo składa się wiele elementów, które otrzymujesz od nas już przed, w trakcie i po zakończeniu prac nad projektem. Nim rozpoczniemy realizację projektu logo porozmawiamy z Tobą i poprosimy o wypełnienie krótkiego Briefu (ankiety) dotyczącego Twoich oczekiwań wobec nowego logo. Projekty wykonujemy w ustalonym z Tobą czasie poświęcając im tyle czasu, ile Twoje logo będzie potrzebować aby uzyskać idealny kształt. Otrzymasz od nas nietuzinkową prezentację, która Cię naprawdę miło zaskoczy. Na koniec prac nad projektem logotypu przekażemy Ci Autorskie prawa majątkowe i niezbędny komplet plików. A to jeszcze nie wszystko co od nas otrzymasz! Zobacz co otrzymasz.

 • Niesamowity projekt logo wykonany z pomysłem.

 • Możliwość wprowadzania zmian do projektu

 • Prezentacje wszystkich propozycji logo

 • Rozbudowaną prezentację wszystkich propozycji logo

 • Dodatkowe projekty graficzne (w zależności od wybranego Pakietu)

 • Komplet plików z logo do szerokiej gamy zastosowań

 • Dodatkowy rabat na pozostałe nasze produkty

 • Opiekę projektanta przez cały czas prac nad projektem logo

 • Doradztwo specjalisty w zakresie promocji Twojej firmy

dowiedz się więcej pisząc do nas

Projekt logo

Dziękuję za zaprojektowanie logo dla mojej małej restauracji. Nie sądziłam, że będą miała takie piękne logo. Szczególnie dziękuję Panu Andrzejowi, który odpowiadał na dziesiątki moich pytań związanych z logo. Polecam Redfoxa z całego serca. To świetni fachowcy od projektowania logo.

– Agata J. Restauracja OrkiShan –

Odpowiadamy na Wasze pytania o logo

Oferta naszego Studia na wykonanie projektu logo podzielona jest na cztery pakiety. Podstawą każdego pakietu jest projekt logo w kilku wersjach. Wybierając, na przykład, pakiet podstawowy otrzymasz trzy propozycje logo. Poza propozycjami logo, niezależnie od wybranego pakietu, otrzymasz  również komplet niezbędnych plików z wybranym znakiem firmy. Przekażemy Ci też, w formie umowy, autorskie prawa majątkowe do logo. Cena całego pakietu podstawowego logo, z  przekazaniem autorskich praw majątkowych, wynosi 960 zł netto (+ VAT). Co pewien czas na pakiety logo mamy promocje, z których warto skorzystać. Jeżeli potrzebujesz projektu logo napisz lub zadzwoń (tel. 509 605 348) i sprawdź czy, na któryś z pakietów logo mamy promocję. Warto pytać!

Na początku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na adres e-mail prześlemy aktualną ofertę na zaprojektowanie logo dla firmy. Po otrzymaniu oferty na projekt logo proszę wybrać Pakiet, który jest najbardziej odpowiedni dla firmy. Każda firma ma inny budżet zaplanowany na zaprojektowanie logo, dlatego nasze Pakiety są tak zróżnicowane żeby mogła z nich skorzystać każda firma. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego Pakietu prześlemy wzór umowy na wykonanie projektu logo. Opłacenie zaliczki będzie dla nas sygnałem do rozpoczęcia właściwych prac nad projektem logo.

Wszystkie nasze projekty logo wykonujemy indywidualnie dla każdego klienta. Oznacza to, że nie korzystamy z gotowych znaków, rysunków czy symboli. Nasi rysownicy i projektanci opracowują je własnoręcznie na podstawie wcześniej wykonanych szkiców i rysunków. To dlatego projekty logo wykonane przez nasze Studio RedFox wyróżniają się. Są doceniane za bardzo dobry pomysł, drobiazgowe dopracowanie szczegółów i świetne wyczucie tematu. Tak duża praca wymaga poświęcenia jej odpowiedniego czasu. Zamawiając projekt logo prezentację projektów otrzymasz od nas szóstego dnia.

Pełną ofertę na projekt logo z aktualnym cennikiem wysyłamy na adres e-mail. Wystarczy napisać do nas i krótko opisać czym zajmuje się firma, dla której potrzebne jest cennik zaprojektowania logo.

Ilość projektów logo jakie przedstawimy w prezentacji uzależniona jest od wybranego Pakietu logo. Wybierając, na przykład, nasz pakiet podstawowy „Na Start” przedstawimy Ci trzy indywidualne kreacje logo. Będą to trzy różne koncepcje logo wykonane przez naszych projektantów. Jest to optymalna ilość projektów logo. Projekty logo wykonane przez nasze Studio RedFox są szyte na miarę i dopracowane do najmniejszych szczegółów. Dlatego, przedstawiając wspomniane trzy propozycje, klient ma i tak często problem z wyborem, ponieważ trzy lub dwie propozycje są liderami. Jeżeli potrzebujesz więcej projektów logo do zaprezentowania skontaktuj się z nami i wybierz Pakiet logo rozszerzony.

Projekty graficzne, w tym projektowanie logo firmy, objęte są w Polsce, 23% stawką podatku VAT.

Tak, opracujemy dla firmy zajmującej się produkcją. Takie projekty logo wymagają większej ilości informacji jakie potrzebujemy zebrać od klienta. Uzależnione jest to przede wszystkim od wielkości asortymentu i jego ewentualnego podziału na grupy. Żeby logo firmy produkcyjnej było twarzą całego przedsiębiorstwa musi objąć go w całości. Firmy produkcyjne bardzo często mają długą historię również związaną z miejscem gdzie przedsiębiorstwo się znajduje. Z doświadczenia wiemy, że  posiadają już również logo, które zostało zaprojektowane kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu. Logo takie, choć nie wygląda najlepiej, jest kojarzone z firmą. Dlatego projektując logo firmie produkcyjnej trzeba wszystko to zebrać w jedną całość i przedstawić na nowo w formie nowoczesnego i współczesnego logo.

To pytanie w pierwszej chwili nieco nas zaskoczyło. Ale tylko w pierwszej chwili, ponieważ zdaliśmy sobie sprawę, że niewiele osób wie czy w agencjach reklamowych można zamówić logo i kto je ewentualnie tam projektuje. Jeżeli w agencji reklamowej, podobnie jak w naszej RedFox, wydzielony jest osobny dział graficzny – studio graficzne – to jej projektanci mogą opracować logo. Oczywiście uzależnione jest to od specyfiki agencji reklamowej i samego działu graficznego. Nie każdy grafik czy projektant jest w stanie zaprojektować naprawdę dobre logo. Wynika to z faktu, że graficy mogą się specjalizować np. w projektach 3D, składem książek lub ilustracjami. Podobnie jest w drukarniach, które zatrudniają grafików. Grafik taki może zajmować się w takiej firmie zarówno projektowaniem graficznym jak, przygotowywaniem prac do druku czy składem książek. Najczęściej nie ma on czasu na kilkudniowe zajęcie się projektem logo. Dlatego do zaprojektowania logo powinno się wybrać sprawdzone studio graficzne, które specjalizuje się w tworzeniu logo i logotypów. Dobrą praktyką jest, przed zamówieniem logo, obejrzeć portfolio wykonanych prac i porozmawiać z projektantem.

Tak, a precyzując temat to na wykonane projekty logo przekazujemy autorskie prawa majątkowe. Oznacza to, że osoba lub firma zamawiająca u nas logo stanie się jego właścicielem. Między innymi będzie mogła wykorzystywać logo do różnych działań prowadzonych przez firmę oraz sprzedać lub przekazać majątkowe prawa autorskie logo. Przekazanie autorskich praw majątkowych do logo umożliwia jego właścicielowi posługiwanie się nim na różnych polach eksploatacji. Przykładowym polem eksploatacji jest druk logo na różnym podłożu. Autorskie prawa majątkowe do logo przekazujemy w naszym Studio RedFox w formie umowy.

Logotyp jest znakiem rozpoznawczym firmy złożonym z samych liter lub cyfr. Logotyp nie zawiera znaku graficznego (sygnetu) jak logo. Logotyp zazwyczaj jest dużo prostszy graficznie niż logo. Kolorystyka logotypu to najczęściej barwa czarna na białym lub jasnym tle. Dobrym przykładem logotypów są znane marki firm odzieżowych. W odróżnieniu od logotypu, logo składa się ze znaku graficznego, nazwy firmy lub marki (logotypu) oraz często z tzw. tagline. Tagline to miejsce, w którym umieszcza się slogan, hasło lub datę powstania firmy. W logo znak graficzny może być umieszczony nad logo, z jego prawej lub z lewej strony.

Tworzenie logo dla firm jest bardzo przyjemnym zajęciem. Jednak, żeby w tym małym znaku graficznym, jakim jest logo, zawrzeć ciekawy pomysł, całą historię firmy, jej cele i to wszystko ubrać w niepowtarzalną grafikę, potrzebne jest doświadczenie i warsztat. Projektanci Studia RedFox mają już kilkunastoletnie doświadczenie graficzne przy projektowaniu logo, a i tak codziennie wnoszą do swojego warsztatu nowe doświadczenia. Poza doświadczeniem bardzo pomaga rozbudowana wyobraźnia i pewien dystans do świata, trendów, mody oraz reklamy. Doświadczenie można zdobyć samemu lub pracując w studio graficznym przy projektowaniu logo i marek. Warsztatu graficznego nabiera się z czasem. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby każdy, kto ma wyobraźnię, talent twórczy, lubi rysować i posiada duże pokłady zapału do pracy, zajął się projektowaniem logo. Nie jest to praca łatwa. Żeby się jej nauczyć potrzeba czasu i ciągłej pracy nad warsztatem. Nagrodą za wysiłek jest satysfakcja z każdego zaprojektowanego logo, o którym klienci z dumą później mówią „to moje śliczne logo”.

Każdy, kto profesjonalnie zajmuje się tworzeniem logo dla firm powinien mieć świadomość, że jego praca musi być na tyle indywidualna żeby nie była uznana za plagiat. Dlatego dobrze zaprojektowane logo musi być w 100% projektem autorskim. W Studio RedFox nie korzystamy z gotowych elementów graficznych, a rysunki do logo wykonywane są przez naszych ilustratorów. Dzięki temu mamy pewność, że nasze projekty logo są od początku do końca grafikami autorskimi.

Wszyscy projektanci Studia RedFox to minimaliści, którzy w grafice pokazują tylko to co najważniejsze. Minimalizm, w sztuce, rozwinął się w latach 60 ubiegłego wieku i aktualnie przechodzi swoisty renesans. To dobrze. Rzeczy proste, podobnie jak proste grafiki są piękne. Widać w nich przede wszystkim kształt i pomysł. Kolor staje się zbędny pozostawiając wszystko w podstawowej czerni. W to wszystko wpisują się logotypy i często logo. Choć te pierwsze mają większe pole do popisu z uwagi na zdefiniowaną prostotę pozbawioną znaku graficznego. Ale i logo ze znakiem graficznym przy boku może być piękne i minimalistyczne. Wystarczy dobry pomysł i czysta forma.

Po otrzymaniu akceptacji wybranego logo przystępujemy do przygotowania plików końcowych. Po zakończeniu wszystkich prac nad logo otrzymujesz:

 • Niezbędny komplet plików z nowym logo. Pliki z logo przygotowane są zarówno do zastosowań elektronicznych, internetowych oraz np. druku, grawerowania, wycinania, wyszywania.
 • Autorskie Majątkowe Prawa do logo w formie umowy.
 • Rabat na pozostałe usługi RedFox.
Projektowanie logo firmy Studio RedFox Lublin

Porozmawiaj o zaprojektowaniu logo dla firmy już dziś!

ZADZWOŃ! ✆ 509605348

porady ekspertów

Najnowsze artykuły z cyklu: Porady Eksperta

 • Zobacz, jakie jest 5 najważniejszych przesłanek do tego, żeby firma zdecydowała się zamówić nowe logo.

Jeżeli szukasz sposobu, aby podkreślić nową erę w rozwoju Twojej firmy może ci w tym pomóc nowe logo. Wprowadzenie nowego logo jest jednym z ...

REDFOX AGENCJA REKLAMOWA

RedFox. Tworzymy z myślą o sukcesie Twojej marki.

 • Świetne projekty graficzne

 • Kompleksowa obsługa, w tym druk
 • Doradztwo na każdym etapie prac
 • Dogodne terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Życzliwość i miły kontakt
DOBRA AGENCJA REKLAMOWA Z LUBLINA

Wybierz produkt dla siebie

PROJEKTOWANIE LOGO

Projekt logo

Projekt logotypu

Rewitalizacja logo

Księga Znaku

Znak logo / sygnet

Odtworzenie logo

Logo według branży

Znak graficzny do logo

Logo wektorowe

Narysowanie logo

Medale, oznaczenia

STUDIO GRAFICZNE

Identyfikacja wizualna

Opracowanie katalogu

Projekt folderu

Opracowanie ulotki

Projekt wizytówki

Papier firmowy

Projekt kalendarza

Grafika teczki ofertowej

Projekt plakatu

Opracowanie naklejki

Projekt vouchera

Grafika opakowania

Firmowa strona www

Strona Landing page

Portal internetowy

Blog firmowy

Strona z CMS

Aktualizacja stron

Domeny rejestracja

Bezpieczny Hosting

Projekt layoutu strony

Grafika na strony www

Opieka nad stroną

Pozycjonowanie stron

Google moja firma

Strona Facebook

Papier firmowy

Teczki ofertowe

Druki samokopiujące

Plakaty

Notesy klejone

Koperty

Naklejki

Reklama internetowa

Strona Facebook, posty

Grafika do social media

Baner do remarketingu

Stopka e-mail

Grafika newslettera

Katalog, cennik, oferta PDF

Baner internetowy, slider

Prezentacja Power Point

MARKETING

Nazwa dla firmy, naming

Branding / rebranding

Nazwa dla marki

Hasło reklamowe

Copywriting

Teksty na www

Audyt wizerunku firmy

Brand hero marki

Domena dla firmy

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Projekt billboardu

Baner reklamowy

Roll Up, X-Baner

Grafika dla sklepów

Grafika szyldu

Tabliczki grawerowane

Stojaki z plexi

Tablice reklamowe

City light

UPOMINKI REKLAMOWE

Kubki z logo

Długopisy z logo

Koszulki z nadrukiem

Clipboardy drewniane

Medale, znaczki, pinsy

Ołówki drewniane z logo

Kalendarze książkowe

Produkty reklamowe EKO

Przejdź do góry