Drukarnia2024-01-02T11:33:44+00:00

Drukarnia, w której Twoja reklama nabierze kolorów

Szukasz drukarni, w której szybko i w idealnej jakości zrealizujesz swoje materiały do druku? Wybierz pomiędzy najpopularniejszymi drukami. Zamawiaj w jakości Premium w atrakcyjnych cenach. Wybrane druki już od jednej sztuki. Niepowtarzalny druk powinien być dopełnieniem projektu graficznego, dlatego tak ważna jest jego jakość. Sukces materiałów reklamowych i firmowych to również dobrze dobrany papier, nasycone kolory. To połączenie da wręcz wyśmienitą jakość, da efekt jakiego oczekujesz.

Jesteś w drukarni, w której spełniamy marzenia o idealnej reklamie.

Drukarnia online, cyfrowa, offsetowa

Idealny druk istnieje i masz go pod ręką. Drukarnia RedFox to nie tylko druk. Podpowiemy, Ci jaki papier, gramatura lub uszlachetnianie druku będzie najlepsze dla twoich materiałów. Wizytówki, ulotki, katalogu lub inne druki mogą jeszcze bardzie przyciągać wzrok. Do tego wystarczy uszlachetnić druk.

W drukarni RedFox mamy cały wachlarz najlepszych uszlachetnień: lakier wybiórczy, folia Soft Touch, złocenie, srebrzenie, kolorowe błyszczące folie, lakier 3D. Może chcesz mieć na swoim druku efekt, jakim jest płynne złoto – liquid gold? Wszystko to niesamowicie podkreśla atrakcyjność druków.

Drukarnia RedFox

ZAPYTAJ O WYCENĘ! ✆ 509605348

Drukarnia RedFox. Wybierz, co chcesz dziś wydrukować.

W drukarni RedFox znajdziesz całą paletę produktów, która umożliwi Ci skompletowanie niesamowitego wizerunku firmy. Zacznij od niesamowitych uszlachetnianych wizytówek. Możesz zamówić również druk billboardu.

Wizytówki

Wizytówki

Drukujemy efektowne wizytówki złocone lub srebrzone, wizytówki z kolorowym rdzeniem (Multi Loft), wizytówki na czarnym papierze barwionym w masie z białym nadrukiem oraz inne warianty wizytówek.

Katalogi, foldery

Drukujemy katalogi, foldery i broszury reklamowe w różnych formatach z wyróżniającą się jakością wykonania. Jeżeli potrzebujesz katalogu Premium wydrukujemy go z lakierem, złoceniem lub srebrzeniem.

zobacz ofertę

Ulotki, broszury

Ulotki, broszury

Ulotka może być wyjątkowa, gdy wydrukuje się ją z najlepszą, jakością. Projektem i drukiem wyróżnimy twoją reklamę. Drukujemy ulotki składane, z perforacją, ulotki srebrzone lub z ekskluzywnym lakierem 3D.

Plakaty

Plakaty

Z daleka będzie widać twoje plakaty, jeżeli wydrukujemy je w soczystych wyraźnych kolorach. Drukujemy również minimalistyczne plakaty w jednym kolorze na papierze kraftowym lub eko. Plakaty drukujemy w formatach A1, A2, A3, B1, B2 oraz B3.

Teczki

Teczki ofertowe

Przekazuj swoje ważne dokumenty w pięknie wydrukowanej teczce firmowej. Drukowane przez nas teczki posiadają specjalne miejsce – wycięcie na wizytówkę. Teczki mogą mieć pojedynczy lub podwójny brzeg na większą ilość dokumentów.

Papier firmowy

Papier firmowy

Potrzebujesz wydrukować papier firmowy, który olśni twoich kontrahentów? Wydrukujemy go z najwyższą, jakością na specjalnie dobranym papierze. Podwyższona gramatura papieru nada twoim ważnym dokumentom prestiżu. Drukujemy również papier firmowy kraft i eko.

Roll-up, x-baner

Roll-up, x-baner

Reklama zewnętrzna wymaga, aby pokazać Twoją firmę z najlepszej strony. Jej widoczność jest najważniejsza. Wydrukujesz u nas baner reklamowy, roll-up, X-baner. Drukujemy roll-up w formacie 100×200 cm a X-baner w wielkości 80×180 cm.

Notesy

Notesy klejone, spiralowane

Notes ma wiele niezastąpionych zastosowań. Jego drukowana okładka może być niesamowitą reklamą Twojej firmy. Drukujemy notesy klejone i spiralowane w formatach A4, A5, A6, Dl oraz 198x210mm.

Koperty z nadrukiem

Koperty
z nadrukiem

Chcesz mieś pięknie wydrukowaną kopertę z Twoim logo? Drukujemy koperty, które mają samoklejący pasek do jej zamykania. Dodatkowo drukowane koperty są jeszcze bardziej bezpieczne – zabezpieczone są poddrukiem. Drukujemy koperty C6, DL, C5, B4 oraz C4.

Druki dla restauracji i hoteli

Druki dla restauracji i hoteli

Twoja restauracja lub hotel może mieć niesamowite materiały reklamowe. Drukujemy niepowtarzalne menu, niezbędne w hotelu etui na kartę lub klucz, zawieszki na klamkę, notesy kelnerskie, podkłady pod talerze, torby cateringowe i wiele innych.

Naklejki, etykiety, wlepy

Naklejki, etykiety, wlepy

To reklama, którą nakleisz dosłownie wszędzie. Ważne, aby była odpowiednio wydrukowana. Drukujemy naklejki, etykiety i wlepy w dowolnym kształcie. Wydrukowane naklejki zabezpieczymy dodatkowo przed działanie warunków pogodowych.

Karty rabatowe i podarunkowe

Karty rabatowe
i podarunkowe

Karty rabatowe i podarunkowe muszą być trwałe i wyglądać naprawdę dobrze. Dlatego druk kart odbywa się z ich uszlachetnieniem folią i dodatkowym lakierem wybiórczym co daje niesamowity efekt.

Metki, zawieszki produktowe

Metki, zawieszki produktowe

Chcesz żeby Twoje produkty dopełniała piękna metka lub zawieszka? Drukujemy metki i zawieszki na grubym kartonie z uszlachetnieniem folią Soft touch (Soft skin), lakierem, srebrem lub złotem. Daje to niesamowity efekt WOW!

Druki na papierze eko i druki kraftowe

Druki na eko papierze, kraftowe

Jesteś Eko i chcesz by Twoja firma była tak postrzegana? Może chcesz wydrukować minimalistyczny projekt na papierze kraftowym? Wykonujemy druk na papierze Eko (otrzymany z recyklingu) oraz na papierze kraftowym.

Billboardy reklamowe

Billboardy reklamowe

Dobrze zaprojektowany i wydrukowany billboard przyciąga uwagę jak żadna inna reklama. Druk billboardów wykonujemy cyfrowo lub offsetowo w formacie 5040 x 2380 mm. Billboard cyfrowy drukujemy już od 1 sztuki! Wydrukowane billboardy wysyłamy w bezpiecznych paczkach.

Kalendarze 2023

Kalendarze na 2024 rok drukujemy w kilkunastu wersjach, dlatego na pewno wybierzesz coś dla siebie. Drukujemy piękne kalendarze trójdzielne z wypukłą główką, jednodzielne, biurkowe, listwowane, biurkowe, ze spiralą oraz kalendarze książkowe.

zobacz ofertę

Podkłady na biurko (biuwary)

Podkłady na biurko (biuwary)

Podkładki na biurko zwane często biuwarem są bardzo przydatne gdy lubisz mieć porządek na biurku i wszystko zaplanowane. Podkłady na biurko drukujemy tak aby były trwałe i praktyczne w formacie A2, A3, B3 i największym B2.

Druki samokopiujące

Druki samokopiujące

Druk samokopiujący może być atrakcyjny! Drukujemy je z najwyższą, jakością w pełnym kolorze. Oznacza to, że Twoje logo może być kolorowe. Drukujemy bloczki w formatach A5, A6, A4 oraz DL.

Zaproszenia

Zaproszenia

Druk zaproszeń wykonujemy z największą starannością odpowiednio dobierając papier i format zaproszeń. Zaproszenia drukujemy ze złoceniem, srebrzeniem oraz z dodatkowym lakierem na wybranych elementach.

Pieczątki

Pieczątki

Pieczątka musi być trwała, lecz również jej wygląd ma ogromne znaczenie. Dlatego wykonujemy pieczątki sprawdzone, które możesz kolorem dostosować do barw swojej firmy. Również jej odbicie możesz zamówić w jednym z 11 kolorów.

Stempel do odciskania znaków

Suchy stempel

Potrzebujesz czegoś Premium do oznaczania lub zabezpieczania swoich dokumentów? Chcesz w łatwy sposób ręcznie odbijać logo swojej firmy na papierze w formie odcisku. Zamówisz u nas specjalną praskę do wykonywania odbić w papierze.

Clipboard reklamowy drewniany lub z nadrukiem

Clipboard reklamowy drewniany

Clipboard jest niezwykle praktyczną pomocą w pracy, gdy chcesz coś zanotować. Jest również wspaniałym nośnikiem reklamy Twojej firmy. Wykonujemy clipboardy drewniane grawerowane barwione w pięciu kolorach oraz clipboardy z nadrukiem.

Papier pakowy z nadrukiem

Papier pakowy z nadrukiem

Chcesz żeby pakowane przez Ciebie towary miały widoczne logo Twojej firmy lub inny wzór? Zamów u nas druk papieru pakowego (również prążkowanego!) kraftowego w formacie aż 109×153 cm, a niewątpliwie Twoje towary zyskają w oczach klientów. Druk papieru pakowego możemy wykonać nawet białym kolorem już od 25 sztuk.

Koronawirus - gotowe materiały informacyjne, ostrzegawcze

Koronawirus – gotowe materiały informacyjne

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów jest priorytetem, dlatego informacje o koronawirusie powinny być widoczne w każdym miejscu. Drukujemy gotowe pakiety informacyjne, które wykorzystasz w swojej firmie.

nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Zadzwoń! ✆ 509 605 348

nie tylko drukujemy, ale również doradzamy przed drukiem

Szukasz dobrej drukarni z atrakcyjnymi cenami? Napisz czego potrzebujesz.

WYŚLIJ E-MAIL ✉ [email protected]

DRUKARNIA REDFOX

Dlaczego warto wybrać naszą drukarnię?

Drukarnia, w której jakość druku rzuca się w oczy!

Każdy świetny projekt wymaga, aby był wydrukowany w duchu i stylu danej grafiki. Nie tylko drukujemy! Również doradzamy przed drukiem.

Podpowiadamy jakie podłoże, uszlachetniania będą najlepsze. Takie połączenie projektu i indywidualnego druku dopiero daje pożądany efekt. Drukujemy z największą starannością pod ciągłą kontrolą jakości i całego procesu druku.

Drukujemy ze złoceniem, srebrzeniem, folią soft touch, lakierem 3D!

Są projekty graficzne, w których zastosowanie odpowiednio dobranych technik uszlachetnienia druku daje niesamowite rezultaty.

Do każdego projektu i druku podchodzimy indywidualnie. Niektóre otrzymują przepiękną matową powłokę z wybranymi miejscami, na które nakładamy błyszczący lakier. Są również takie grafiki, dla których złoty lub srebrny nadruk na głębokiej czerni dopełni efekt ideału.

Drukarnia i Studio graficzne, czyli projekt i druk w jednym miejscu!

W Studiu RedFox nie tylko wydrukujesz swoje materiały reklamowe ale również, nasz zespół świetnych projektantów, wykona niesamowity projekt graficzny.

Projekt i druk, jeżeli jest to tylko możliwe, powinny tworzyć płynny cykl. Autor projektu ma możliwość wtedy kontroli procesu druku. Jest w każdej chwili do dyspozycji drukarza, z którym może skonsultować np. kolorystykę. Daje to pewność, że efekt końcowy będzie dokładnie taki jakiego oczekiwał projektant i Ty!  Lubisz proste pomysłowe i minimalistyczne projekty? Nasi graficy tworzą takie właśnie projekty, do których dobieramy od razu odpowiedni papier oraz uszlachetnianie druku.

chcę otrzymać ofertę

DRUKARNIA – CO OTRZYMASZ

Zobacz, co otrzymasz w drukarni RedFox.

Dzięki temu, że w projektowaniu i druku specjalizujemy się już od przeszło 25 lat, drukując u nas, dostaniesz materiał końcowy jakiego oczekujesz …a może nawet lepszy!

Wybierając drukarnię RedFox, masz pewność, że twoje materiały reklamowe i firmowe będą wydrukowane w najwyższej dostępnej jakości. Zobacz co możesz otrzymać w ramach usługi druku.

 • Oferujemy druk cyfrowy i offsetowy najwyższej jakości.

 • Druki, które otrzymasz są wyjątkowo ostre a kolory żywe.

 • Drukarnia oferuje atrakcyjne ceny i rabaty.

 • Wydrukujesz u nas również niskie nakłady.

 • Oferujemy kilka sposobów uszlachetniania druku.

 • Możesz liczyć na fachową pomoc w doborze najlepszego podłoża.

 • Nad twoim zamówieniem będzie czuwać nasz specjalista.

 • Wybrane materiały drukujemy już od jednej sztuki.

dowiedz się więcej pisząc do nas

Wydrukowane wizytówki są naprawdę świetne. Lakier na logo ślicznie odbija światło. Cudowny efekt i robi niesamowite wrażenie. Dziękuję i polecam drukarnię Redfox.

– Paulina M. Warszawa –

Druk od kuchni, czyli pytania nie tylko od ekspertów

Biały druk jest stosowany w poligrafi już od dawna. Był on jednak, ze względu również na koszty, stosunkowo rzadko stosowany. Dziś kolor biały możemy nanosić inną techniką niż dekadę temu. Współczesna poligrafia i drukarnia dysponuje drukiem cyfrowym. To właśnie druk w technologii cyfrowej umożliwia nanoszenie na papier, ceramikę, tekstylia i wiele innych materiałów białego koloru. W drukarni RedFox również można zamówić materiały reklamowe z białym nadrukiem. Wspaniale prezentują się z nim czarne wizytówki na papierze barwionym w masie. Podobnie ciekawie prezentują się kalendarze kraftowe (ekologiczne) z białą grafiką.

Wizytówki najczęściej występują w dwóch rozmiarach. Pierwszy i doniedawna najpopularniejszy to rozmiar 90×50 mm. Jest to wizytówka podłużna, która również dobrze prezentuje się w układzie pionowym. Drugim rozmiarem, który od pewnego czasu staje się bardzo popularny jest format 85×54 mm. Format ten nazywany jest euro. Wizytówki mogą mieć również format kwadratu 65×65 mm lub prostokąta o wymiarach 85×25 mm.

Skrót CMYK jest oznaczeniem przestrzeni kolorów, jaką stosuje się między innymi w druku na papierze. W druku tym do przedstawienia np. zdjęcia, grafiki lub tekstu wykorzystuje się tylko 4 kolory. Są nimi: cyan (C), magenta (M), yellow (Y) oraz black (K). W uproszczeniu cyan to kolor błękitny, magenta to purpurowy, yellow to oczywiście żółty, podobnie jak black to czarny. W przypadku koloru czarnego do dopełnienia skrótu CMY użyto litery K z blac(K). To dzięki tym kolorom i ich łączeniu uzyskujemy pożądany obraz.

Każdy projekt graficzny, przed oddaniem go do drukarni, musi zostać odpowiednio przygotowany. Na tym etapie lub już w trakcie projektowani dodaje się tzw. spady. Spady są najczęściej kilkumilimetrowym zapasem w projekcie, który wychodzi poza jego obszar. Ten zapas jest potrzebny żeby podczas docinania, np. ulotki z tłem była zachowana jego ciągłość. Gdyby nie było tego zapasu po obcięciu ulotki mogłyby występować obok tła ulotki fragmenty niezadrukowanego papieru.

Wyjaśnimy to na przykładzie ulotki formatu kartki papieru, jakiej używa się w drukarkach. Format ten to A4 i ma rozmiar w pionie 210×297 mm., Jeżeli nasza ulotka, po wydrukowaniu, ma mieć dokładnie taki rozmiar mówimy wtedy, że jest to rozmiar netto. Rozmiar brutto naszej ulotki to format netto powiększony o tzw. spady. W skrócie spady to kilku milimetrowy zapas grafiki, który ułatwia prawidłowe docięcie ulotki do ostatecznego formatu A4 (netto). Spady najczęściej stosuje się wtedy, gdy projekt zawiera tła lub grafikę, która styka się z krawędzią ustalonego formatu przynajmniej jednym bokiem.

Uszlachetnianie druku to, co najmniej kilkadziesiąt technik, które mają za zadanie zwiększyć atrakcyjność drukowanych materiałów. Najpopularniejszym aktualnie uszlachetnianiem druku jest na pewno lakier wybiórczy oraz folia Soft Skin (Soft Touch). Poza nimi mamy również lakier błyszczący,  lakier 3D, hot stamping (złocenie, srebrzenie, folia czerwona, folia niebieska, folia zielona). Do dyspozycji mamy też atrakcyjnie wyglądający lakier Drip Off a nawet nadawanie  kartkom papieru zapachu.

Złocenie jest jedną z technik uszlachetniania druku. Polega ona na naniesieniu na wybrane elementy grafiki folii koloru złotego. Pod wpływem wysokiej temperatury folia przykleja się do papieru. Technika ta to hot stamping. Dodatkowym bardzo efektownym uszlachetnieniem jest połączenie złotej folii z lakierem 3D. Otrzymujemy wtedy tzw. płynne złoto – liquid gold.

zdecydowany na pierwszy krok?

Powiedz, co chcesz wydrukować!

ZADZWOŃ! ✆ 509605348

porady ekspertów

Najnowsze artykuły z cyklu: Porady Eksperta

 • Zobacz, jakie jest 5 najważniejszych przesłanek do tego, żeby firma zdecydowała się zamówić nowe logo.

Jeżeli szukasz sposobu, aby podkreślić nową erę w rozwoju Twojej firmy może ci w tym pomóc nowe logo. Wprowadzenie nowego logo jest jednym z ...

REDFOX AGENCJA REKLAMOWA

RedFox. Tworzymy z myślą o sukcesie Twojej marki.

 • Świetne projekty graficzne

 • Kompleksowa obsługa, w tym druk
 • Doradztwo na każdym etapie prac
 • Dogodne terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Życzliwość i miły kontakt
DOBRA AGENCJA REKLAMOWA Z LUBLINA

Wybierz produkt dla siebie

PROJEKTOWANIE LOGO

Projekt logo

Projekt logotypu

Rewitalizacja logo

Księga Znaku

Znak logo / sygnet

Odtworzenie logo

Logo według branży

Znak graficzny do logo

Logo wektorowe

Narysowanie logo

Medale, oznaczenia

Identyfikacja wizualna

Opracowanie katalogu

Projekt folderu

Opracowanie ulotki

Projekt wizytówki

Papier firmowy

Projekt kalendarza

Grafika teczki ofertowej

Projekt plakatu

Opracowanie naklejki

Projekt vouchera

Grafika opakowania

Firmowa strona www

Strona Landing page

Portal internetowy

Blog firmowy

Strona z CMS

Aktualizacja stron

Domeny rejestracja

Bezpieczny Hosting

Projekt layoutu strony

Grafika na strony www

Opieka nad stroną

Pozycjonowanie stron

Google moja firma

Strona Facebook

DRUKARNIA

Papier firmowy

Teczki ofertowe

Druki samokopiujące

Plakaty

Notesy klejone

Koperty

Naklejki

Reklama internetowa

Strona Facebook, posty

Grafika do social media

Baner do remarketingu

Stopka e-mail

Grafika newslettera

Katalog, cennik, oferta PDF

Baner internetowy, slider

Prezentacja Power Point

MARKETING

Nazwa dla firmy, naming

Branding / rebranding

Nazwa dla marki

Hasło reklamowe

Copywriting

Teksty na www

Audyt wizerunku firmy

Brand hero marki

Domena dla firmy

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Projekt billboardu

Baner reklamowy

Roll Up, X-Baner

Grafika dla sklepów

Grafika szyldu

Tabliczki grawerowane

Stojaki z plexi

Tablice reklamowe

City light

UPOMINKI REKLAMOWE

Kubki z logo

Długopisy z logo

Koszulki z nadrukiem

Clipboardy drewniane

Medale, znaczki, pinsy

Ołówki drewniane z logo

Kalendarze książkowe

Produkty reklamowe EKO

Przejdź do góry