Wizytówki czarne z białym drukiem2024-01-02T11:40:02+00:00

Wizytówki czarne z białym drukiem zachwycają swoją prostotą

Wizytówki czarne biały druk

Wizytówki czarne z białym drukiem to prostota i prestiż w jednym małym kawałku kartonu. Sercem tych niesamowitych wizytówek jest czarny matowy papier barwiony w masie. To dzięki jego gładkiej powierzchni i zabarwieniu, podczas produkcji, każdego włókna stał się bazą do wykonania pięknych wizytówek. Uzupełnieniem klasycznego minimalizmu tych czarnych wizytówek jest ich grafika wykonana białym drukiem. To świetne połączenie tylko dwóch, najbardziej kontrastujących ze sobą, kolorów stworzyło wizytówkę dla osób ceniących prostotę i elegancję.

Czarny papier barwiony w masie i biały druk stał się synonimem sukcesu

Wizytówki na czarnym papierze 2023

Wizytówki wciąż pierwszym elementem, który towarzyszy Ci w bezpośrednich spotkaniach biznesowych. To dzięki nim możesz zrobić to pierwsze najważniejsze wrażenie. Wizytówki wykonane z czarnego papieru barwionego w masie z białym drukiem to prestiż i dobry start na wszystkich Twoich spotkaniach.

Wizytówki czarno białe

ZAPYTAJ O WYCENĘ! ✆ 509605348

Czarne wizytówki z białym drukiem

Jest wiele wizytówek, które robią wrażenie i podobają się za swój niepowtarzalny wygląd. Są jednak wizytówki, które potrafią się wyróżnić nawet spośród nich. To wizytówki wykonane na czarnym kartonie, na którym grafika została naniesiona białym drukiem. Dlaczego tak, wydawałoby się, skromna wizytówka wprawia w podziw tyle osób? To właśnie jej prostota podbiła serca osób ceniących minimalizm i niebagatelne połączenie szlachetnego papieru z białym kolorem. Minimalizm tej wizytówki ceniony jest wśród osób, które prowadzą firmy, dla, których wizerunek i budowanie marki ma duże znaczenie. Wyróżniają ich właścicieli, przywołują dobre skojarzenia i stawiając go ponad inne osoby. Świetnie sprawdzają się również, jako wizytówki służbowe dla przedstawicieli firmy i we wszystkich kontaktach biznesowych. Czarna wizytówka to elegancja, prestiż i klasyka.

Wizytówki czarne z białym drukiem

Dlaczego warto wybrać czarne wizytówki z białym nadrukiem?

 • czarne wizytówki z białym kolorem nadruku są postrzegane, jako bardzo eleganckie i stylowe
 • dzięki czarnym matowym wizytówkom z białym drukiem wyróżnisz się i pokażesz swoją indywidualność
 • wizytówki z białym drukiem na czarnym tle to najnowszy światowy trend związany z minimalizmem
 • wizytówka wykonana z barwionego w masie kartonu są rzadko spotykane
 • czarne wizytówki idealnie wpisują się w design nowoczesnej firmy
 • jeżeli identyfikacja wizualna Twojej firmy ma czarne elementy wybierz czarne wizytówki
 • biały kolor nadrukowywany jest w bardzo wysokiej jakości nawet na małych elementach
 • lubisz proste, ale robiące wrażenie rozwiązania

Wizytówki na czarnym papierze to prestiż przenoszony na wizerunek firmy

Prestiż to pierwsze słowo, które samo narzuca się, gdy widzimy czarne wizytówki. I nie chodzi tu o wizytówki zadrukowane z obydwu na czarno. Mowa tu o wyjątkowych i niepowtarzalnych wizytówkach wykonanych ze specjalnego papieru. Papier ten podczas procesu wytwarzania barwiony jest w całej jego strukturze. Dzięki temu każdy pojedynczy egzemplarz wizytówki, gdy popatrzymy na jej brzeg, ma czarną krawędź. Ten, zdawałoby się drobiazg, jest odzwierciedleniem sztuki uszlachetniania papieru.

Wizytówki na czarnym papierze z białym drukiem

Dlaczego wizytówki czarne z białym drukiem podbijają serca osób ceniących dobry gust?

Od dawna dobry gust kojarzy się z prostotą, porządkiem i brakiem przepychu. Estetyka ta ma również wiele wspólnych cech z minimalizmem. Czarne wizytówki w połączeniu jedynie z jednym białym kolorem są kwintesencją dobrego smaku. Prostota, jaka płynie z połączenia tych dwóch elementów daje coś, co zawsze zrobi wrażenie. Takie wrażenie zrobisz, gdy wręczać będziesz tą wizytówkę. Trzeba pamiętać, że ważny jest również sam projekt graficzny tych wizytówek. Tu również projektant sięgnie po proste rozwiązania połączone z zachowaniem odpowiednio wolnych przestrzeni pomiędzy elementami grafiki. Im mniej tym lepiej – ta zasada również w przypadku tych czarnych wizytówek sprawdzi się najlepiej. Jeżeli cenisz sobie prostotę, w jej najlepszym znaczeniu, wybierzesz właśnie te wizytówki.

Wykonujemy wizytówki czarne z białym drukiem w jakości Premium

Less is more – mniej znaczy więcej

Ludwig Mies van der Rohe

Czym jest papier barwiony w masie?

Papier barwiony w masie charakteryzuje się tym, że już na etapie jego produkcji, do masy papierniczej dodawany jest barwnik lub kolorowy pigment. Barwnik ten sprawia, że papier, w całej swojej strukturze, ma odpowiednią barwę. Papier barwiony w masie, poza względami estetycznymi jest również trwały. Dlatego idealnie nadaje się do wykonywania wizytówek, metek oraz zaproszeń. Jeżeli papier barwiony w masie nie jest dodatkowo powlekany to jego powierzchnia ma lekko matową fakturę. Nadaje to mu szlachetnego wygladu. papier barwiony w masie występuje w wielu kolorach. Jak poznać, że papier jest barwiony w masie? Naprostszym sposobem jest naderwanie lub odcięcie jego fragmentu. Jeżeli jego wnętrze ma jednolity kolor oznacza to, że jest to papier barwiony w masie.

Czarna wizytówka na papierze barwionym w masie

Czarne na białym – jak kontrast pomaga w kontaktach biznesowych?

Każdy, kto poważnie myśli o swojej pozycji w świecie biznesu powinien zadbać również o podstawowe i niezbędne narzędzie ułatwiające kontakty – wizytówki. Spośród wielu wizytówek, nawet tych uszlachetnianych różnymi technikami, zdecydowanie wyróżniają się czarne wizytówki. Dlaczego to właśnie te, zdawałoby się proste, wizytówki są idealnym partnerem każdego menedżera czy przedsiębiorcy? To właśnie ich prostota i oryginalność są ich największą zaletą. Czarny karton barwiony w masie, gładki, ale niepowlekany, matowy i wspaniały w dotyku. W połączeniu z białym drukiem daje w efekcie prestiżową wizytówkę godną reprezentować każdego, kto poważnie myśli o swoim wizerunku.

Czarne wizytówki z białym drukiem i projektem
zdecydowany na czarne wizytówki?

Porozmawiaj o czarnych wizytówkach z białym drukiem dla siebie!

ZADZWOŃ! ✆ 509605348

Czarna wizytówka z białym drukiem – symbolem minimalizmu w nowoczesnej firmie

Minimalizm od zawsze wiązał się z prostotą i minimalną ilością użytych materiałów do wykonania ostatecznego produktu. Tak jest w przypadku wizytówek wykonanych na czarnym papierze barwionym w masie i pokrytych białym nadrukiem. Do ich wykonania posłużył wyjątkowy papier – Sirio Color Black o gramaturze 290 g. Wartość gramatury pokazuje ile waży metr kwadratowy kartonu. Sirio Color Black jest gładki, ale o matowej powierzchni. Dzięki temu biały kolor grafiki wizytówki idealnie współgra z czernią kartonu. W wizytówkach tych minimalizm ukazał się z najlepszej strony. Jeżeli cenisz sobie prostotę, elegancję i estymę te wizytówki są dla Ciebie. Zobaczysz, że świetnie będą Ci pomagać w spotkaniach i nawiązywaniu relacji.

Czarna wizytówka z białym kolorem druku

Napiszę krótko. Czarne wizytówki, które otrzymałam są piękne. Są również bardzo przyjemne w dotyku.

– Sabina J. | Credit Analyst –

Wizytówki czarne z białym drukiem

Gdzie czarne wizytówki sprawdzą się najlepiej?

Prostota i jednocześnie prestiż, z jaką kojarzone są czarne wizytówki z białym nadrukiem dają im szerokie pole zastosowań. Wizytówki te świetnie sprawdzą się zarówno reprezentując osoby z zarządu dużej korporacji jak i właściciela małej firmy. Są świetnym narzędziem budowania relacji na płaszczyźnie zawodowej i prywatnej. Zobacz gdzie wykorzystasz czarne wizytówki i zrobisz nimi fenomenalne wrażenie? Czarne eleganckie wizytówki z białym nadrukiem świetnie sprawdzą się na:

 • spotkania biznesowe i prywatne
 • konferencje i mitingi biznesowe
 • kursy i szkolenia
 • oficjalne spotkania biznesowe
 • kolacje biznesowe
 • targi, wystawy i pokazy branżowe
 • uroczystości i eventy
 • kongresy
 • inne spotkania, w których liczy się pierwsze wrażenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o czarnych wizytówkach?

RedFox | czarne wizytówki 2023

Zobacz, co otrzymasz, zamawiając czarne wizytówki

Zamawiając u nas czarne wizytówki otrzymujesz kompleksową usługę. Oznacza to, że wszystko co jest związane z wizytówkami poczynając od projektu po wysłanie ich na nasz koszt pod wskazany przez ciebie adres, zrealizujemy w ramach profesjonalnej usługi. Co otrzymasz zamawiając wizytówki:

 • Konsultacja z naszym specjalistą przed wykonaniem projektu

 • Projekt wizytówek wykonany przez Senior graphic designera

 • Możliwość wprowadzania zmian do projektu wizytówek

 • Biały druk na wizytówkach wykonany z najwyższą jakoścą

 • Wizytówki drukowane na papierze Sirio Color Black 290g

 • Wizytówki wyślemy do ciebie kurierem pod wskazany adres

 • Możliwość wykonania druku w dodatkowym kolorze

napisz do nas aby otrzymać ofertę

Drukarnia wizytówki czarne

Czarny papier barwiony w masie

Ten przepiękny i szlachetny w swoim wyglądzie czarny papier, Sirio Color Black, powstał z połączenia masy papierniczej z czarnym barwnikiem. Podczas produkcji tego papieru barwnik połączył się z masą papierniczą, dzięki czemu uzyskany został papier barwiony w masie. Gdy przetniemy go lub naderwiemy zobaczymy, zamiast białej krawędzi czarną na całej jej głębokości. Papier barwiony w masie może występować w różnych kolorach. Zależy to wyłącznie od koloru barwnika dodanego do papieru.

Sirio Color Black

My do wykonania wizytówek wykorzystujemy jego czarną wersję. Papier Sirio Color Black ma bardzo ciekawą fakturę. Pomimo, że opisuje się go, jako papier gładki można na nim wyczuć delikatną fakturę. Jego powierzchnia jest matowa bez powlekania. Gramatura papieru Sirio Color Black wynosi 290 gramów. Oznacza to, że jeden metr kwadratowy tego papieru waży dokładnie 290 gramów. Jest to papier zaliczany do średnio grubych i stosowany do wykonywania wizytówek. Dzięki takiej gramaturze powstała możliwość wykonywania na nim białego nadruku.

porady ekspertów

Najnowsze artykuły z cyklu: Porady Eksperta

 • Jakie zadania może wykonywać Agencja Reklamowa w Lublinie?

Agencje reklamowe pełnią kluczową rolę w dzisiejszym świecie biznesu, zapewniając firmom kompleksowe wsparcie w promocji i budowaniu marki. Jednakże każda z nich może ...

 • Studio graficzne

Kreatywne Studio Graficzne - siła wizualnej komunikacji W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie wizualna komunikacja odgrywa kluczową rolę w przyciąganiu uwagi klientów ...

REDFOX AGENCJA REKLAMOWA

RedFox. Tworzymy z myślą o sukcesie Twojej marki.

 • Świetne projekty graficzne

 • Kompleksowa obsługa, w tym druk
 • Doradztwo na każdym etapie prac
 • Dogodne terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Życzliwość i miły kontakt
DOBRA AGENCJA REKLAMOWA Z LUBLINA

Wybierz produkt dla siebie

PROJEKTOWANIE LOGO

Projekt logo

Projekt logotypu

Rewitalizacja logo

Księga Znaku

Znak logo / sygnet

Odtworzenie logo

Logo według branży

Znak graficzny do logo

Logo wektorowe

Narysowanie logo

Medale, oznaczenia

STUDIO GRAFICZNE

Identyfikacja wizualna

Opracowanie katalogu

Projekt folderu

Opracowanie ulotki

Projekt wizytówki

Papier firmowy

Projekt kalendarza

Grafika teczki ofertowej

Projekt plakatu

Opracowanie naklejki

Projekt vouchera

Grafika opakowania

Firmowa strona www

Strona Landing page

Portal internetowy

Blog firmowy

Strona z CMS

Aktualizacja stron

Domeny rejestracja

Bezpieczny Hosting

Projekt layoutu strony

Grafika na strony www

Opieka nad stroną

Pozycjonowanie stron

Google moja firma

Strona Facebook

Papier firmowy

Teczki ofertowe

Druki samokopiujące

Plakaty

Notesy klejone

Koperty

Naklejki

Reklama internetowa

Strona Facebook, posty

Grafika do social media

Baner do remarketingu

Stopka e-mail

Grafika newslettera

Katalog, cennik, oferta PDF

Baner internetowy, slider

Prezentacja Power Point

MARKETING

Nazwa dla firmy, naming

Branding / rebranding

Nazwa dla marki

Hasło reklamowe

Copywriting

Teksty na www

Audyt wizerunku firmy

Brand hero marki

Domena dla firmy

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Projekt billboardu

Baner reklamowy

Roll Up, X-Baner

Grafika dla sklepów

Grafika szyldu

Tabliczki grawerowane

Stojaki z plexi

Tablice reklamowe

City light

UPOMINKI REKLAMOWE

Kubki z logo

Długopisy z logo

Koszulki z nadrukiem

Clipboardy drewniane

Medale, znaczki, pinsy

Ołówki drewniane z logo

Kalendarze książkowe

Produkty reklamowe EKO

Przejdź do góry