Wizytówki2024-05-13T09:39:16+00:00

Wizytówki uszlachetniane, klasyczne, a może złocone?

Wizytówki firmowe są małe, ale potrafią zrobić ogromne wrażenie. Zwłaszcza, gdy wyróżniają się na tle innych wizytówek. Gdy weźmiesz do ręki te wykonane przez nas, poczujesz delikatną, wręcz aksamitną powierzchnię. Na niej logo firmy, wykonane błyszczącym lakierem 3D, który mieni się światłem i ma wyraźnie wypukłą strukturę. A może, chcesz pokazać, że jesteś eko? Wybierz wtedy z naszej oferty wizytówki wykonane na ekologicznym papierze kraftowym. To tylko wierzchołek góry lodowej z naszych propozycji na wizytówki firmowe.

Najpiękniejsze wizytówki firmowe to proste wizytówki.

Projektujemy i drukujemy wizytówki.

Każda wizytówka powinna oddawać charakter firmy i być z nią spójna. Twoja wizytówka może być uszlachetniana subtelnym złoceniem lub srebrzeniem. Dla podkreślenia delikatności biletu wizytowego proponujemy specjalną matową folię soft, która jest niesamowicie przyjemna w dotyku.

Dlatego, jeśli chcesz zrobić niepodważalne wrażenie, wykonamy dla Ciebie wizytówkę z kolorowym rdzeniem.

Piękne wizytówki nie tylko dla firmy. Wybierz wizytówki z lakierem 3D, wizytówki złocone lub srebrzone, wizytówki składane oraz wiele innych. niesamowitych wzorów wizytówek

ZAPYTAJ O WYCENĘ! ✆ 509605348

Wybierz wizytówki dla swojej firmy.

Złocone, z lakierem 3D, standardowe. A to dopiero początek całej gamy pięknych wizytówek. Każda firma potrzebuje pokazać, że jest indywidualna, wyjątkowa. Dzięki temu zyskuje zaufanie klientów. Wizytówka jest najczęściej pierwszym elementem wizerunku firmy, dlatego wybierz taką, która najlepiej pasuje do Ciebie.

Wizytówki uszlachetniane lakierem wybiórczym

To połączenie dwóch typów uszlachetnienia wizytówki – matowej folii z pięknym błyszczącym lakierem.

Lakier nakładamy na wybrane elementy projektu wizytówki np. na logo. Padające światło, na polakierowaną powierzchnię grafiki, daje niesamowite wrażenie.

Wizytówki czarne z białym nadrukiem

Czarna wizytówka z białym nadrukiem jest prawdziwym hitem.

To połączenie czarnego papieru z białym drukiem. Wizytówkę drukujemy na pięknym czarnym papierze barwionym w masie!

Wizytówki uszlachetniane lakierem 3D

Wizytówki z lakierem 3D

Wybierz je jeżeli zależy Ci na niesamowitym efekcie lakieru, który ma wyraźnie wyczuwalną strukturę. Lakier nałożymy na wybrane elementy grafiki wizytówki a podkreślimy go specjalną matową folią Soft.

Wizytówki złocone gold stamping

Wizytówki złocone – gold stamping

Ta wizytówka ze złotymi elementami świetnie sprawdzi się w tych firmach, które chcą pokazać że piękno i perfekcja należą do ich wizerunku. Złote elementy wykonujemy nanosząc specjalną złotą folię (hot stamping).

Wizytówki złocone 3D liquid gold

Wizytówki złocone 3D liquid gold

Jeżeli chcesz mieć wizytówkę z efektem WOW pokryjemy jej elementy złotym lakierem 3D, który zamieni złoto w efekt płynnego złota – liquid gold. Wizytówki te sprawdzą się w tych firmach, w których należy podkreślić prestiż.

Wizytówki srebrzone silver stamping

Wizytówki srebrzone – silver stamping

Srebrzone wizytówka sprawdzi się w nowoczesnej firmie, w której identyfikacja wizualna wykorzystuje kolor grafitowy, szary lub srebrny. Dobrze zaprojektowana i srebrzona będzie świetnie reprezentować firmę i podkreślać jej prestiż.

Wizytówki srebrzone 3D liquid gold

Wizytówki srebrzone 3D liquid gold

Niesamowita wizytówka srebrzona z wypukłą strukturą lakieru wyraźnie widocznego i wyczuwalnego. Efekt ten bardzo dobrze podkreśli srebrne delikatne elementy prestiżowej wizytówki.

Wizytówki z kolorowym rdzeniem

Wizytówki z kolorowym rdzeniem

Mają aż blisko trzykrotną grubość tradycyjnych wizytówek! Ich piękno zawarte jest w sztuce bezklejowego łączenia trzech warstw kartonu z czego środkowy jest barwiony na jeden z 11. kolorów. To niepowtarzalny efekt przeznaczony dla osób, które chcą się wyróżnić

Wizytówki na papierze ozdobnym

Wizytówki na papierze ozdobnym

Wizytówka drukowana jest na ozdobnym papierze. To połączenie wielowiekowej tradycji wspaniałych dworskich wizytówek z pięknym papierem. Drukujemy je na szlachetnych papierach prążkowanych, z włóknem lub o fakturze filcu w kolorach białym i ecru.

Wizytówki uszlachetniane matową folią

Wizytówki uszlachetniane matową folią

Wizytówka uszlachetniana folią matową ma dwie podstawowe zalety. Jest bardziej trwała niż wizytówka standardowe i nie powoduje refleksów świetlnych. Dodatkowo matowa folia sprawia, że są bardzo miłe w dotyku.

Wizytówki uszlachetniane Soft Touch

Wizytówki uszlachetniane Soft

Jeżeli potrzebujesz wizytówkę, która w dotyku jest tak przyjemna jak najdelikatniejszy aksamit zainteresuje Cię nasza wizytówka Soft. Wizytówka ta pokryta jest specjalną folią z obu jej stron. Wizytówka Soft ma bardzo szlachetny charakter, który podkreślimy projektem

Wizytówki standardowe

Wizytówki klasyczne

Jeżeli Twoja wizytówka ma służyć krótkim celom marketingowym lub potrzebujesz ich w dużej ilości proponujemy wizytówkę standardowe. Drukujemy je z najwyższą jakością drukiem cyfrowym lub offsetowym. Ich niewątpliwą zaletą jest niska cena.

nie znalazłeś produktu, którego szukasz? Zadzwoń! ✆ 509 605 348

WIZYTÓWKI, KTÓRE SKRADNĄ TWOJE SERCE

Dlaczego dobra wizytówka jest ważna w firmie:

 • Wizytówka firmowa jest bardzo ważnym elementem komunikacji biznesowej.
 • Wizytówka świadczy o osobie, która ją wręcza i firmie, dlatego tak ważne jest jak wygląda.
 • Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów identyfikacji wizualnej firmy.
 • Wizytówka, która robi wrażenie, pokazuje, że firma dba o klientów i wizerunek firmy.
 • Wybierając nowoczesną wizytówkę uszlachetnianą, pokazujesz, że firma dba o szczegóły.
 • Wizytówkę minimalistyczną wybierają firmy stawiające na nowoczesność i rozwój.
 • Wizytówki już od kilku wieków są stosowane dla podkreślenia prestiżu osób je wręczających.
porozmawiaj o wizytówce dla swojej firmy

Wybierz wizytówkę dla siebie. Zadzwoń!

ZADZWOŃ! ✆ 509605348

WIZYTÓWKA FIRMOWA I OSOBISTA

Dlaczego warto wybrać nasze wizytówki?

Jakość wizytówek, którą widać w projekcie i druku!

Nasze wizytówki już od lat cieszą się wciąż rosnącą popularnością ze względu na ich świetny projekt, bardzo dobrą jakość druku i atrakcyjną cenę. Żeby zobaczyć na czym polega fenomen naszych wizytówek musisz ją zobaczyć i chwilę potrzymać. Sprawi ona, że poczujesz się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Zamów wizytówkę dokładnie taką jakiej potrzebujesz!

Jeżeli chcesz żeby Twoja wizytówka robiła efekt WOW wybierz wizytówki z lakierem 3D. Może jesteś minimalistą? Będziesz zachwycony naszymi czarnymi wizytówkami barwionymi w masie zadrukowanymi białym kolorem. A może szukasz wizytówek standardowych? Również je u nas zamówisz!

Prowadzisz firmę i potrzebujesz wielu wizytówek?

Współpracujemy z firmami dla których wizytówka jest ważną częścią komunikacji z klientem. W firmach takich szybkość otrzymania nowych kompletów wizytówek jest bardzo ważna. Dlatego zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie obsługi firm. Otrzymana informacja z zamówieniem wizytówek trafia bezpośrednio do opiekuna Twojej firmy, który rozpoczyna realizację druku.

chcę otrzymać ofertę

Potrzebujesz projektu logo dla swojej firmy?

Wizytówki są bardzo piękne. Logo wygląda jak żywe z lakierem, który doradzili mi Panowie z Redfoxa. Polecam wizytówki z całego serca!

– Monika K. MontSign –

Dlaczego wygląd wizytówek ma kluczowe znaczenie?

Wizytówka jest jednym z najmniejszych elementów wizerunku firmy jednak spełnia olbrzymia rolę w jego budowaniu. Najczęściej wizytówka jest pierwszym łącznikiem Twojej firmy z klientem. Na podstawie wyglądu wizytówki, jej jakości i informacji na niej przedstawionych klient w ciągu 2-3 pierwszych sekund oceni czy warto z Tobą współpracować. Może również wyrobić sobie, świadomie lub w podświadomości, opinię o firmie. Pamiętaj pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze. Jeżeli wizytówka, którą podajesz klientowi, jest elegancka i profesjonalnie wykonana jest to już dobry początek współpracy. Jeżeli do tego wizytówka wywoła u klienta efekt WOW może to dać gwarancję, że tak samo oceni całą firmę.

Jaką wizytówkę wybrać do firmy?

Różnorodność wizytówek może niekiedy doprowadzić do zawrotu głowy. Jaką wizytówkę wybrać dla swojej firmy? Czy wybrać wizytówkę z lakierem wybiórczym? A może lepiej pójść na całość i zdecydować się na wizytówki złocone? Wybór nie jest prosty ale receptą jest dopasowanie jej do charakteru firmy jaką prowadzisz. Jeżeli Twoja firma ceni sobie nowoczesność i podąża za nowymi trendami w różnych dziedzinach dobrym wyborem będzie wizytówka uszlachetniana. Wizytówka uszlachetniana np. wybiórczym lakierem połączonym z aksamitnie miękką matową folią i świetnym projektem da Twojemu klientowi jednoznaczny pozytywny sygnał – ta firma dba o każdy szczegół i warta jest uwagi.

Wizytówka kreatywna.

Jeżeli działasz w branży artystycznej lub takiej, w której kreatywność to podstawa wybierz wizytówkę wykonaną na ozdobnym pięknym papierze. Możesz również pójść o krok dalej i wybrać wizytówkę złoconą lub srebrzoną specjalną folią. W przypadku gdy potrzebujesz większej ilości wizytówek, które np. są wystawiane w recepcji możesz wybrać wizytówkę standardową. Jest to wysokiej jakości wizytówka, która nie jest uszlachetniana. Jej atutem jest sztywny karton, świetny druk i bardzo dobry projekt. Wizytówkę takie można dodatkowo pokryć obustronną matową folią, która nada jej fantastycznej miękkości wyczuwalnej w dotyku.

Jeżeli chcesz wywołać natychmiastowy efekt WOW u swojego klienta zdecyduj się na wizytówkę z kolorowym rdzeniem. To niesamowita wizytówka wykonana z trzech rodzajów kartonu, z których środkowy jest barwiony w masie. Możesz dobrać kolor środka wizytówki do logo firmy.

Szukasz polecanej drukarni do stałej współpracy?

Jak prawidłowo wręczać wizytówkę?

Historia wizytówek sięga wielu wieków wstecz ale zawsze, niezależnie od kraju, ogromne znaczenie przykładano do sposobu jej wręczania. Trzeba pamiętać czym była kiedyś i jest dziś wizytówka. Wizytówka nie jest tylko kawałkiem papieru, na którym drukuje się dane firmy. Od zawsze wizytówka stanowi odbicie jej właściciela, jego charakteru a przede wszystkim prestiżu. W dawnych czasach wizytówki były domeną osób zamożnych i poważanych. Jak więc powinno się prawidłowo przekazywać wizytówkę.

Wizytówka jest Twoim odbiciem!

Po pierwsze trzeba zawsze pamiętać, że wręczając wizytówkę przedstawiasz siebie. Dlatego należy zawsze to robić z powagą dbając o kilka szczegółów. Wręczana wizytówka musi być zawsze czysta i nowa. Nie może być zapisana notatkami. Nie powinieneś na wizytówce nic dopisywać. Może to natomiast zrobić osoba, której wizytówkę wręczasz. Podając wizytówkę patrz na osobę, której ją wręczasz a nie na wizytówkę. Podawaj wizytówkę jedną ręką wyraźnie kierując ją do odbiorcy. Poprzedź to krótkim zdaniem np. „Proszę, oto moja wizytówka.” Daj chwilę na zapoznanie się Twojego klienta z informacjami na wizytówce. Jeżeli będzie miał jakieś pytania – zada je. Jeżeli na wizytówce jest zapisane Twoje nazwisko przekazuj wizytówkę tą stroną do góry. Dobrym zwyczajem, przyjętym od dawna, jest przekazywanie sobie wizytówek nawzajem. Jeżeli Ty wręczasz swoją wizytówkę możesz oczekiwać tego samego od osoby obdarowanej. Najważniejsze, żeby wizytówkę przekazywać z powagą i godnością.

porady ekspertów

Najnowsze artykuły z cyklu: Porady Eksperta

 • Zobacz, jakie jest 5 najważniejszych przesłanek do tego, żeby firma zdecydowała się zamówić nowe logo.

Jeżeli szukasz sposobu, aby podkreślić nową erę w rozwoju Twojej firmy może ci w tym pomóc nowe logo. Wprowadzenie nowego logo jest jednym z ...

REDFOX AGENCJA REKLAMOWA

RedFox. Tworzymy z myślą o sukcesie Twojej marki.

 • Świetne projekty graficzne

 • Kompleksowa obsługa, w tym druk
 • Doradztwo na każdym etapie prac
 • Dogodne terminy realizacji
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Życzliwość i miły kontakt
DOBRA AGENCJA REKLAMOWA Z LUBLINA

Wybierz produkt dla siebie

PROJEKTOWANIE LOGO

Projekt logo

Projekt logotypu

Rewitalizacja logo

Księga Znaku

Znak logo / sygnet

Odtworzenie logo

Logo według branży

Znak graficzny do logo

Logo wektorowe

Narysowanie logo

Medale, oznaczenia

Identyfikacja wizualna

Opracowanie katalogu

Projekt folderu

Opracowanie ulotki

Projekt wizytówki

Papier firmowy

Projekt kalendarza

Grafika teczki ofertowej

Projekt plakatu

Opracowanie naklejki

Projekt vouchera

Grafika opakowania

Firmowa strona www

Strona Landing page

Portal internetowy

Blog firmowy

Strona z CMS

Aktualizacja stron

Domeny rejestracja

Bezpieczny Hosting

Projekt layoutu strony

Grafika na strony www

Opieka nad stroną

Pozycjonowanie stron

Google moja firma

Strona Facebook

Papier firmowy

Teczki ofertowe

Druki samokopiujące

Plakaty

Notesy klejone

Koperty

Naklejki

Reklama internetowa

Strona Facebook, posty

Grafika do social media

Baner do remarketingu

Stopka e-mail

Grafika newslettera

Katalog, cennik, oferta PDF

Baner internetowy, slider

Prezentacja Power Point

MARKETING

Nazwa dla firmy, naming

Branding / rebranding

Nazwa dla marki

Hasło reklamowe

Copywriting

Teksty na www

Audyt wizerunku firmy

Brand hero marki

Domena dla firmy

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Projekt billboardu

Baner reklamowy

Roll Up, X-Baner

Grafika dla sklepów

Grafika szyldu

Tabliczki grawerowane

Stojaki z plexi

Tablice reklamowe

City light

UPOMINKI REKLAMOWE

Kubki z logo

Długopisy z logo

Koszulki z nadrukiem

Clipboardy drewniane

Medale, znaczki, pinsy

Ołówki drewniane z logo

Kalendarze książkowe

Produkty reklamowe EKO

Przejdź do góry